چای شما
اختصاصی رانکوه نیوز
تاریخ انتشار : ۱۲ خرداد ۱۳۹۷ در ۲:۵۲ ب.ظ , کد خبر:   67776

پایگاه خبری تحلیلی رانکوه نیوز: (Rankoohnews)
نشست صدور اسناد روستائی بخش رانکوه برگزار شد / تصاویر

صبح امروز  جلسه کارگروه صدور اسناد مالکیت روستایی بخش رانکوه املش، با حضور بخشدار رانکوه، رئیس اداره ثبت اسناد و املاک و بنیاد مسکن انقلاب اسلامی املش و دهیاران بخش رانکوه برگزار شد.

 

 

به گزارش خبرنگار رانکوه نیوز ، در این نشست  که به ریاست بخشدار رانکوه برگزار شد، سید مهدی باش بتن گفت: مدیران ذیربط باید با تدبیر و همدلی یکدیگر جهت افزایش توان اجرایی و سرعت عمل در صدور سند روستایی از توان و امکانات موجود در دهیاران به نحو احسن در راستای حل مشکلات مردم استفاده نمایند.

 

در ادامه عملکرد پیرامون صدور سند روستایی توسط دهیاران بخش رانکوه در روستاها، توسط اداره ثبت اسناد و بنیاد مسکن شهرستان مورد بررسی قرار گرفت و نسبت به تسریع در روند صدور اسناد تأکید شد.

 

 


انتهای پیام
بنر-رانکوه-نیوز-ادامه-مطلب.

نظر دهید

  • پاسخ
    علی
    خرداد ۱۳, ۱۳۹۷ در ۱:۴۴ ق.ظ

    باسلام چندین سال است( حدودا سال ۸۸) مبلغ ۹۵هزارتومن از طریق دهداری کجید از اهالی کجید جهت صدور سند دریافت کردند متاسفانه تاکنون هیچگوته اقدام در این خصوص انجام نشده و بطور شفاف برای مردم مشخص نشده دریافت این پول به کدام نهاد یا سازمان پرداخت ویا واریز شده است چرا تاکنون هیچ مسئول در این مورد پاسخگو نبوده از مسیولین ذیربط و ثبت اسناد شهرستان املش استدعا پیگیر این موارد داریم