چای شما
اختصاصی رانکوه نیوز
تاریخ انتشار : ۱۱ دی ۱۳۹۷ در ۲:۱۱ ب.ظ , کد خبر:   74489

پایگاه خبری تحلیلی رانکوه نیوز: (Rankoohnews)
نشست تعاملی پلیس با اداره برق املش برگزار شد

فرمانده انتظامی املش از برگزاری نشست تعاملی با رئیس اداره برق این شهرستان خبر داد.

 

سرهنگ قاسم جانعلی پور در گفتگو با خبرنگار رانکوه نیوز،  با بیان اینکه همکاری و تعامل ادارات و نهادها با پلیس در ارتقای امنیت و کاهش جرایم در شهر و روستا بسیار مهم و الزامی میباشد افزود : با توجه به شناسایی ۲۳ نقطه تاریک در سطح شهر و روستای املش ، به منظور پیشگیری از سرقت باید این نقاط کور برطرف شود تا به دلیل تاریکی و عدم روشنایی کافی ،شاهد بروز سرقت نباشیم.

 

وی  تصریح نمود: در راستای کاهش جرایم و پیشگیری از سرقت در شبهای زمستان طبق توافق به عمل آمده با اداره برق نسبت به راه اندازی گشتهای تلفیقی و مشترک اقدام خواهد شد.

فرمانده انتظامی املش با اشاره به لزوم اعلام اقدامات انجام شده پلیس در تریبون نماز جمعه یاد آور شد : اقدامات شایسته ای که در راستای کاهش جرایم و بخصوص سرقت در سطح شهرستان و با همکاری ادارات انجام میشود در خطبه های نماز جمعه و نیز در کمیسیون پیشگیری از سرقت و شورای تا مین مطرح شود تا ضمن اطلاع رسانی بع شهروندان ،سایر نهادها و ادارات نیز در این امر همکاری و مشارکت نمایند .

او تاکید کرد : ایجاد نظم و امنیت اجتماعی یک امر فراگیر بوده و باید تمامی مردم و نهادها نسبت به ارتقای امنیت عمومی جامعه تلاش نمایند.


انتهای پیام
بنر-رانکوه-نیوز-ادامه-مطلب.

نظر دهید