چای شما

رهبری املشی:

تاریخ انتشار : ۲۳ دی ۱۳۹۶ در ۸:۳۴ ق.ظ , کد خبر:   65035
نباید به قاچاق نگاه درآمدی داشت/ برخورد قاطع با قاچاقچیان ضرورت دارد

نماینده سابق مردم رودسر و املش در مجلس شورای اسلامی به‌ضرورت برخورد قاطع با قاچاقچیان تاکید کرد و گفت: نباید به قاچاق نگاه درآمدی داشت.

 

به گزارش رانکوه نیوز؛ محمدمهدی رهبری املشی  با اشاره به طرح کمسیون تلفیق بودجه ۹۷ مبنی بر فروش کالای قاچاق برای حصول درآمد ۱۰ هزار میلیارد تومانی دولت و صرف این درآمد برای ایجاد اشتغال در کشور اظهار کرد: ما باید با قاچاق کالا برخورد جدی و قاطع داشته باشیم و از آن به‌عنوان یک منبع درآمد نگاه نکنیم.

وی با تاکید بر اینکه نگاه درآمدی بر قاچاق موجب تشویق فعالان آن می‌شود، افزود: اگر قرار باشد به ازای قاچاق و گرفتن آن برای دولت درآمدی ایجاد شود نمی‌توان با ورود آن جلوگیری کرد.

نماینده سابق مردم رودسر و املش در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر برخورد قاطع با قاچاق گفت: باید به گونه با قاچاقچیان برخورد شود که کسی جرئت اقدام به قاچاق کالا را نداشته باشد.

عضو سابق کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی با اشاره به قاچاق چای در کشور خاطرنشان کرد: اکنون در کشور چای قاچاق با شکل و شمایل خاص و بسیار شکیل‌تر به‌وفور یافت می‌شود که در آن مواد سمی و بسیاری از اسانس‌ها مضر وجود دارد که نمی‌توان به ماهیت و نوع مرغوبیت آن پی برد اما اگر کالا از مبادی گمرک عبور کند می‌توان به آن اعتماد کرد.

انتهای پیام/

بنر-رانکوه-نیوز-ادامه-مطلب.

نظر دهید