چای شما
اختصاصی رانکوه نیوز
تاریخ انتشار : ۱۳ تیر ۱۳۹۸ در ۱۰:۳۷ ب.ظ , کد خبر:   80166

مدیر کل شرکت توزیع  نیروی برق استان گیلان در گفتگو با رانکوه نیوز عنوان کرد:

پایگاه خبری تحلیلی رانکوه نیوز: (Rankoohnews)
میزان تولید برق در گیلان از وضعیت بسیار مناسبی برخوردار است

مدیر کل شرکت توزیع  نیروی برق استان گیلان گفت: :۱میلیون و ۴۴۰هزار مشترک در استان گیلان وجود دارد

 

 

طالبی در گفتگو با خبرنگار رانکوه نیوز؛ با بیان اینکه استان گیلان از نظر میزان تولید برق از وضعیت بسیار مناسبی برخوردار است افزود:میزان تولید برق ۲۸۷۰مگابات است که بیش از نیاز مصرف می باشد.

 

وی با اشاره به اینکه با مدیریت مصرف علاوه بر اینکه منجر به کاهش هزینه های مصرفی برای مشترکین می شود افزود:مدیریت در مصرف برق هم از نظراقتصادی برای مشترکین مطلوبتر است و هم از نظر زیست محیطی اهمیت ویژه دارد.

 

طالبی اضافه کرد:۱میلیون و ۴۴۰هزار مشترک در استان گیلان وجود دارد که بیشترین مشترکین از نظر تعداد در حوزه خانگی می باشد.

 

مهندس طالبی درادامه با اشاره به اینکه مصرف برق عمدتا در تعرفه های خانگی چشمگیرتر است خاطر نشان کرد: مصرف برق بستگی به دمای هوا دارد .

 

وی تصریح نمود:اگر مشترکین عزیزما بتوانند با تنظیم مناسب درجه کلر که بین ۲۳تا۲۶ درجه ،مصوبه هیئت وزیران است ،تنظیم کننددر پایداری شبکه های برق بسیار موثر خواهد بودو قطعا منجر به کاهش خاموشی های ناخواسته در سطح شبکه های استان خواهد شد.

 

مدیر کل برق استان گیلان در پایان با بیان اینکه وضعیت تهیه کابل درسال جاری بسیار خوب است و نوسان قیمت در سال گذشته به برنامه ریزی در خصوص تهیه تجهیزات خدشه وارد کرد بود افزود: انشاا…با همراهی مشترکین محترم برق بتوانیم یک سال را با حداقل مشکلات سپری کنیم.

خبرنگار و عکاس: ابوالفضل شکری


انتهای پیام
بنر-رانکوه-نیوز-ادامه-مطلب.

نظر دهید