چای شما

شهردار املش خبرداد:

تاریخ انتشار : ۱۹ بهمن ۱۳۹۳ در ۶:۲۶ ق.ظ , کد خبر:   16310
میدان امام حسین (ع) املش افتتاح شد

میدان امام حسین (ع) با حضور مهندس شعبان پور معاونت امور عمرانی استانداری گیلان، مهندس حسنی پور مدیر کل دفتر روستایی و عشایری استانداری گیلان و مسئولین شهرستان به بهره برداری رسید.

 

 

به گزارش “خبرنگارصبح رانکوه” مهندس پورقربان شهردار املش در آغاز مراسم پس از اظهار خیر مقدم به مدعوین وتبریک ایام ا… دهه خجسته فجر به همه فجر آفرینان گفت: مفتخرم که در مدت ۱۴ ماه در جمع خوب و صمیمی مردم شهید پرور شهر املش هستم. در طول این مدت با همت والای تک تک اعضای محترم شورای اسلامی شهر و پرسنل شهرداری و مسئولین شهرستان بویژه حاج آقا روحانی امام جمعه محترم، آقای رهبری نماینده ارجمند و دکتر جعفری فرماندار عزیز و حمایت همه اقشار با افتخار اعلام می نمایم که در سال گذشته بودجه شهرداری املش را با ۲ میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان تحویل گرفته و در سالجاری بودجه شهرداری با ۷۰ درصد یعنی ۴ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان بصورت ۱۰۰% محقق شد و برای سال ۹۴ بودجه ۷۰/۰۵۰/۰۰۰/۰۰۰ ریال تقدیم شورای اسلامی شهر شده است.

افتتاح-میدان-امام-حسین-املش-1

وی ادامه داد: ۲۲ پروژه شهرداری املش بمناسبت ۲۲ بهمن در ایام الله دهه فجر امسال در نقاط مختلف شهر به بهره برداری می رسد.

طرح المان میدان امام حسین (ع) با همکاری پرسنل شهرداری بدون پرداخت هزینه ای طراحی شده که حدود ۱۰۰ میلیون تومان هزینه اجرایی آن از محل اعتبارات پروژه های داخلی بوده است. این المان بصورت طرح گرافیکی که از نمای دور شکل خیمه امام حسین (ع) است. جنس آن فلزی و با روکش روباد است، جنس کشتی از بتون و با توجه به میله بالا کشتی تعبیری از کشتی نجات است.پرچم امام حسین (ع) بادبان کشتی نجات است. این پروژه را با افتخار به رهروان راه امام حسین (ع) بویژه خانواده شهدا و جانبازان تقدیم می دارم.

  افتتاح-میدان-امام-حسین-املش-2

بنر-رانکوه-نیوز-ادامه-مطلب.

نظر دهید