چای شما
تاریخ انتشار : ۱۶ آبان ۱۳۹۷ در ۷:۱۸ ب.ظ , کد خبر:   72740

مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه قدس گیلان

پایگاه خبری تحلیلی رانکوه نیوز: (Rankoohnews)
منافقین و نفوذی ها بزرگ ترین خطر برای انقلاب هستند

مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه قدس گیلان گفت: انقلاب اسلامی ما ادامه انقلاب رسول الله است  و به طور قطع آرمان های پیامبر گرامی اسلام در انقلاب حضرت امام راحل استمرار دارد.

 

 

به گزارش خبرنگار رانکوه نیوز از لنگرود، حجت الاسلام و المسلمین غلامحسن تسخیری در یادواره شهدای کیاکلایه لنگرود که امروز(۱۶آبان) در مسجد امام حسین(ع) کیاکلایه برگزار شد، گفت: انقلاب اسلامی ما ادامه انقلاب رسول الله است  و به طور قطع آرمان های پیامبر گرامی اسلام در انقلاب حضرت امام راحل استمرار دارد.

 

نماینده ولی فقیه در سپاه قدس گیلان با بیان اینکه انقلاب ما برگرفته از نهضت رسول الله و ائمه اطهار است و قطعا رویش ها و ریزش های انقلاب نبی اکرم در انقلاب حضرت امام( ره) نیز شکل خواهد گرفت، افزود:  پیغمبر گرامی اسلام حکومتی بر پا کرد که حکومت الهی است و امام راحل هم برای مبارزه با سلطنت طلبی و قدرت طلبی بعضی از افراد که منافع و منابع ایران را متعلق خود می دانستند تلاش کرد و این رویش های نهضت پیامبر اسلام و نهضت امام بزرگوار بود.

 

حجت الاسلام تسخیری با بیان اینکه انقلاب پیغمبراسلام مورد تهدید سه گروه شد که امروز هم انقلاب ما را تهدید می کنند، تصریح کرد: گروه اشرافی و ثروتمندان که امروز بعضی ها با این تفکر به بدنه نظام نفوذ کردند.

 

مسئول دفترنمایندگی ولی فقیه در سپاه قدس گیلان یهودی ها را گروه دیگر دانست و گفت: امروز انقلاب اسلامی ما هر روز به شکلی با دشمنان  درگیر است و پیامبر با مدیریت درست و مدبرانه توانست یهودی ها را زیر سلطه اسلام عزیز قرار دهد و امروز امام بزرگوار فرمودند آمریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند و شیطان بزرگ است و مقام معظم رهبری نیز اخیرا به ترامپ گفت که هیچ غلطی نمی تواند بکند.

 

وی چالش مهم دیگر و خطر جدی برای انقلاب رسول الله که ممکن است آن را به سقوط برساند خطر نفاق و منافقین عنوان و اظهار کرد: انقلاب پیامبر را منافقین تا مرزسقوط بردند و خون امام حسین(ع) احیاگر مکتب اصیل نبی است و خطر منافقین  و نفوذ بر بدنه نظام خطرناک است.

 

حجت الاسلام تسخیری تصریح کرد: انقلاب رسول الله با انقلاب امروز ما تنها یک فرق دارد و اینکه انقلاب پیغمبر اسلام تجربه قبلی نداشت و امام بزرگوار و رهبری فرمودند که اگر خطری برای انقلاب ما رخ دهد صلح امام حسن(علیه السلام) اتفاق نمی افتد بلکه عاشورای حسینی رخ می دهد.

 

خبرنگار: ابوالفضل شکری

 

 


انتهای پیام
بنر-رانکوه-نیوز-ادامه-مطلب.

نظر دهید