چای شما
اختصاصی رانکوه نیوز
تاریخ انتشار : ۲۱ اسفند ۱۳۹۷ در ۱۰:۱۵ ق.ظ , کد خبر:   76383

رئیس پلیس نظارت بر اماکن عمومی گیلان در املش:

پایگاه خبری تحلیلی رانکوه نیوز: (Rankoohnews)
مطالبه پلیس از مدیران خانه مسافرها در اتصال به سامانه ناجا

رئیس پلیس نظارت بر اماکن عمومی گیلان در املش گفت:  متصل شدن خانه مسافرها به سامانه ناجا باعث ارتقاء امنیت اخلاقی و  اجتماعی می شود.

 

 

به گزارش خبرنگار رانکوه نیوز؛ سرهنگ رضا محمدزاده در جلسه ساماندهی خانه مسافرها در محل فرمانداری املش با بیان اینکه هدف پلیس نظارت براماکن عمومی و صنوف در راستای ارتقاء امنیت اخلاقی و  اجتماعی است افزود: همدلی و تعامل مردم و مجموعه‌های صنفی کمک در انجام ماموریت‌های پلیس نظارت بر اماکن عمومی به‌منظور حفظ امنیت اماکن عمومی قابل تقدیر است.

 

وی با اشاره به اینکه بعضی از صنوف ها خاص و حساس هستند افزود: وظیفه پلیس نظارت بر اماکن عمومی فراهم کردن بستر سالم فعالیت‌های اقتصادی است تا تمامی خدمات دهندگان و خدمات گیرندگان در امنیت و آرامش بتوانند به فعالیت‌های اقتصادی خود بپردازند.

 

محمدزاده درادامه بزرگترین جامعه را جمعیت اصناف عنوان کرد و گفت: بیش از ۳و نیم واحد صنفی مشغول به فعالیت هستندکه در پیشرفت کشور بسیار تاثیرگذار است.

رئیس پلیس نظارت بر اماکن عمومی فرماندهی انتظامی استان گیلان خاطرنشان کرد:بازدیدهای پلیس بطور محسوس ونامحسوس از صنوف خاص مانند؛کافی شاپ،سفره خانه های سنتی،قلیانسراها،تالارهای عروسی،مشاورین املاک ،آرایشگاهها،عکاسان و فیلمبرداران انجام خواهد گرفت و طبق مقررات و ضوابط تعریف شده باید عمل شوددرغیر اینصورت قاطعانه برخورد خواهدشد.

وی درخصوص اجاره املاک بعنوان خانه مسافر درایام تعطیلات اشاره داشت و گفت:تمام زیرساخت های لازم جهت قانونمند کردن فعالیا اجاره دهندگان منازل به مسافرها با تلاش پلیس ناجا فراهم آمده است.

وی تصریح نمود: افرادی که میخواهند ملک خودرا به مسافران و گردشگران اجاره دهند الزاما باید اطلاعات و مشخصات فردی مسافران را در سامانه پلیس ثبت نمایند تا خدای ناکرده تبعاتی مالی و جانی بوجود آمد پیگیری آن برای پلیس راحترتر انجام گیرد.


انتهای پیام
بنر-رانکوه-نیوز-ادامه-مطلب.

نظر دهید