چای شما
اختصاصی رانکوه نیوز
تاریخ انتشار : ۱۹ دی ۱۳۹۷ در ۶:۲۲ ب.ظ , کد خبر:   74809

امام جمعه شهرستان لنگرود:

پایگاه خبری تحلیلی رانکوه نیوز: (Rankoohnews)
مسوولین نسبت به تکمیل پروژه های سطح شهر لنگرود اهتمام ورزند

امام جمعه شهرستان لنگرود گفت: مسوولین نسبت به تکمیل پروژه های سطح شهر لنگرود اهتمام ورزند.

 

 

به گزارش خبرنگار رانکوه نیوز ؛ حجت الاسلام والمسلمین سلیمانی امام جمعه شهرستان لنگرود در دیدار با مسولین شهرستان لنگرود به مقاله توهین آمیز رژیم پهلوی در ۱۷ دی ماه سال ۱۳۵۶ اشاره کرد و افزود:دراین مقاله توهین و تهمت های ناروایی به روحانیت تشیع به ویژه امام خمینی(ره) داده بودند.

 

وی افزود:در واقع یک خیزشی شد در پرتو جمهوری اسلامی ایران که همان سال رئیس جمهور آمریکا اعلام کرد تا برنامه کریسمس را در ایران خواهیم داشت و فکر نمی کرد افق سال های ۵۷ و ۵۸ جمهوری اسلامی ایران و پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در راه است و آرزویشان را به گور خواهند برد الحمدا….چندماه بعد با طوفان مردم،و بعداز آن مردم تبریز و شهرهای دیگر این انقلاب به ثمر نشست.

خطیب جمعه لنگرود در ادامه خاطرنشان نمود:عنوان مقاله توهین آمیز “ایران و استعمار سرخ و سیاه”بود که بعدها مشخص شد اصل مقاله از سوی محمد رضا شاه بوده است وبار اول که چاپ شد نگاه کرد که آنقدر تند نیست و به وزیر اطلاعات وقت گفت مقاله باید تند تر به چاپ برسد.
حجت الاسلام سلیمانی در خطبه های خود به یادواره های شهدا اشاره داشت و افزود:الحمدا….دراین چند سال شاهد برگزاری یادواره های شهدا به نحو باشکوهی هستیم.

وی همچنین ضمن میلاد با سعادت حضرت زینب (س) و روز پرستار را به همه پرستاران زحمتکش تبریک گفت و به پروژه های نیمه تمام شهرستان لنگرود اشاره داشت وافزود:شهرداری لنگرود و نهادهای دیگردر حال ارائه کارهای ارزشمندی در این شهر هستند و انشاءا….که بتوانیم با هماهنگی و همکاری هم شاهد به ثمر رساندن پروژه های نیمه تمام این شهر باشیم.

 

خطیب جمعه لنگرود با بیان اینکه ما در تبیین دستاوردهای انقلاب موفق نبودیم افزود:ما نمیگوییم ضعف نیست،ضعف هست اما خدماتی که ارائه میشود متاسفانه دیده نمیشود وظیفه ما سنگین است،مردم باید بدانند با تمام گرفتاریها و تحریم ها و مشکلات اقتصادی که وجود دارد مسوولین واقعا با دست های خالی و با صحت و سلامت کار میکنند.

عکس و خبر: ابوالفضل شکری


انتهای پیام
بنر-رانکوه-نیوز-ادامه-مطلب.

نظر دهید