چای شما

با حضور نوبخت و پروفسور سمیعی

تاریخ انتشار : ۱۱ شهریور ۱۳۹۳ در ۶:۵۸ ق.ظ , کد خبر:   7211
مستند پروفسور سمیعی در گیلان رونمایی شد

                                                                           مستند پروفسور سمیعی با حضور نوبخت و پروفسور سمیعی در گیلان رونمایی شد.
به گزارش صبح رانکوه،  مستند پروفسور سمیعی کاری از سیمای مرکز گیلان امشب با حضور این جراح برجسته، محمدباقر نوبخت معاون برنامه‌ریزی رئیس جمهور و استاندار گیلان رونمایی شد.
این مستند حاصل تلاش سه ساله از زندگی و فعالیت پروفسور سمیعی در کشور آلمان است که به تصویر کشیده شد.
معاون برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی رئیس جمهور در مراسم مذکور اظهار کرد: پروفسور سمیعی از چهره‌های علمی و برجسته ایران و دنیا است.
محمدباقر نوبخت با بیان اینکه شخصیتی مانند پروفسور سمیعی در عرصه علم و درمان توانست به جایگاهی والا دست یابد، تصریح کرد: دلیل مقبولیت پروفسور سمیعی نبوغ علمی و آثار تالیفی وی است.
وی تصریح کرد: پروفسور سمیعی پیش از اینکه یک طبیب حاذق باشد انسانی شایسته بوده و هرگز وطن و زادگاه خود گیلان را از یاد نبرده است.
سفر به گیلان ضربان قلبم را بالا می‌برد
جراح برجسته مغز و اعصاب جهان با قدردانی از تلاش‌های صورت گرفته به منظور تجلیل از وی اظهار کرد: آمدنم به ایران و گیلان همواره سفری است که ضربان قلبم را بالا می‌برد.
پروفسور سمیعی با بیان اینکه سفر به گیلان خاطرات کودکیم را زنده می‌کند، تصریح کرد: ماسوله یکی از نقاط بسیار زیبای گیلان است که خاطره مرا زنده می‌کند.
وی در ادامه به وجود شاگردانش افتخار کرد و گفت: شاگردانم در سراسر دنیا بزرگ‌ترین مدال و افتخاراتم است.
این جراح برجسته با بیان اینکه شاگردانم در سراسر دنیا دارای علم بالا هستند، اظهار کرد: بین شاگردانم «امیر سمیعی» یکی از بهترین‌های علمی و در سطح بالا قرار دارد و عضو عالی فدراسیون جهانی است.
وی از همراهی نوبخت در سفر وی به گیلان قدردانی کرد و گفت: معاون رئیس جمهور با وجود مشغله زیاد بنده را در این سفر همراهی کردند.
پروفسور سمیعی چهره‌ای نادر در جهان است
محمدعلی نجفی استاندار گیلان نیز پروفسور سمیعی را چهره‌ای نادر در جهان خواند و اظهار کرد: همه باید مدارج علمی بالای پروفسور سمیعی را نشر دهند./فارس

بنر-رانکوه-نیوز-ادامه-مطلب.

نظر دهید