چای شما
تاریخ انتشار : ۲۵ آذر ۱۳۹۶ در ۱۰:۴۰ ق.ظ , کد خبر:   64357

پایگاه خبری تحلیلی رانکوه نیوز: (Rankoohnews)
مسابقات آفرود قهرمانی کشور در رودسر برگزار شد

مسابقات آفرود قهرمانی کشور یادبود زلزله‌زدگان استان کرمانشاه در شهرستان رودسر برگزار شد.

 

 

به گزارش رانکوه نیوز، محسن واحدی در مراسم اهدا جوایز به نفرات برتر مسابقات آفرود قهرمانی کشور در رودسر اظهار داشت: مسابقات آفرود قهرمانی کشور راند سوم یادبود زلزله‌زدگان استان کرمانشاه به میزبانی شهرستان رودسر در ساحل این شهر برگزار شد.

وی با بیان اینکه در این دوره از مسابقات ۱۲۶ خودرو از ۱۲ استان کشور شرکت کردند اعلام کرد: این دوره از مسابقات در ۵ کلاس برگزار شد و رانندگان در این ۵ کلاس به رقابت پرداختند.

واحدی هدف از برگزاری این مسابقات را غنی‌سازی و پرکردن اوقات فراغت جوانان به‌ویژه علاقه‌مندان به این رشته ورزشی، ایجاد شور و نشاط در بین جوانان و پرورش قهرمانان رشته آفرود عنوان کرد.

به گزارش تسنیم در پایان این رقابت‌ها در کلاس یک مسعود مرادی از قزوین قهرمان شد و امین شیمی از آذربایجان شرقی و حسین ترحمی از گیلان به ترتیب دوم و سوم شدند.

در کلاس دوم این رقابت‌ها مسعود نصیری از مازندران در جایگاه نخست ایستاد و بابک معصومی از تهران و امیر صفاری از مازندران نیز در جایگاه‌های دوم و سوم قرار گرفتند.

در کلاس سوم نیز صابر خسروی از کرمانشاه اول شد و مهدی بیدخوری از تهران در جایگاه دوم ایستاد و علیرضا پورسعید از فارس سوم شد.

در کلاس چهار این رقابت‌ها پوریا پورحسین از تهران عنوان قهرمانی را از آن خود کرد و محمد کدخدایی از فارس و قاسم وکیلی از قزوین به ترتیب دوم و سوم شدند.

در کلاس پنجم این رقابت‌ها نیز الهه کریمی از همدان قهرمان شد و زاهده اسکندرلو و فاطمه چیت‌ساز هر دو از گلستان دوم و سوم شدند.

انتهای پیام/

 

بنر-رانکوه-نیوز-ادامه-مطلب.

نظر دهید