چای شما
تاریخ انتشار : ۲۲ دی ۱۳۹۳ در ۵:۳۷ ب.ظ , کد خبر:   15107

کوچکی نژاد/

پایگاه خبری تحلیلی رانکوه نیوز: (Rankoohnews)
مسئولین گیلان در ماجرای برف اخیر بازار گرمی کردند

نماینده مردم رشت با انتقاد از خبرسازیهای بی مورد مسئولین در ماجرای برف اخیر ،گفت: وقتی هواشناسی اعلام خطر نکرده چه ضرورتی دارد ما با تشکیل جلسات پی در پی مردم را دچاراسترس کنیم.

 
به گزارش “صبح رانکوه” مهندس جبار کوچکی نژاد نماینده مردم رشت عصر امروز در گفتگو با پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل اظهارکرد: یکی از وظایف مسئولین کنترل بحرانها است.
وی با اشاره به ضعف مدیریت بحران استان در بارش برف اخیر خاطر نشان کرد: در گزارشات هواشناسی اعلام خطر و هشدار جدی برای بارش برف سنگین مشاهده نشد.
نماینده مردم رشت با انتقاد از خبرسازیهای بی مورد مسئولین در ماجرای برف اخیر ،گفت: وقتی هواشناسی اعلام خطر نکرده چه ضرورتی دارد ما با تشکیل جلسات پی در پی و اطلاعات غیر مفید مردم را دچار استرس کنیم.
وی افزود: مردم با رعب و وحشتی که مسئولین ایجادکردند به دنبال ذخیره سازی آب، بنزین و دیگر آذوقه خود شدند که این از بی تدبیری مسئولین امر بود.
کوچکی نژاداینگونه عملکرد مسئولین را نوعی بازارگرمی و قهرمان سازی برای خود خواند و افزود: برگزاری همایش ها ،بسیج دستگاهها و امکانات برای چیزی که بحران بحساب نمی آید و هواشناسی هم آنرا خطر ندانسته چه معنایی دارد؟
کوچکی نژاد افزود: بحران آفرینی و خبرسازی برای مردم هزینه دارد و مسئولین باید مراقب تصمیم سازیهای خود باشند.


انتهای پیام
بنر-رانکوه-نیوز-ادامه-مطلب.

نظر دهید