چای شما

آخرین اخبار از مراسم روز دانشجو در دانشگاه های کشور؛

تاریخ انتشار : ۱۶ آذر ۱۳۹۳ در ۳:۱۳ ب.ظ , کد خبر:   13176
لغو گسترده سخنرانی های منتقدان دولت/ توزیع نشریه چکامه در دانشگاه امیر کبیر اصفهان/ اعتراض مردم نسبت به سخنرانی فائزه هاشمی

بسیج دانشجویی از حضور در مراسم سخنرانی رئیس جمهور انصراف داده است. این انصراف نیز به دلیل زمان کم اختصاص یافته به تشکل های دانشجویی برای ارائه نظرات و اظهارات خود بوده است.

 به گزارش صبح رانکوه، شانزدهمین روز از آذرماه هر سال به عنوان روز دانشجو محسوب می شود و در دانشگاه های مختلف کشور مراسم روز دانشجو برگزار می شود. علت نامگذاری این روز به عنوان روز دانشجو نیز به علت دلیرمردایی هایی بود که دانشجویان کشورمان در سال ۱۳۳۲ مقابل استعمارگران از خود به نمایش گذاشتند. از همین رو ۱۶ آذر به عنوان روز مقاومت و ایستادگی دانشجویان این سرزمین در برابر استعمار غرب و استبداد و خودکامگی در دفتر تاریخ این سرزمین به یادگار ثبت گردیده است.

روحانی در دانشگاه علوم پزشکی

سید ضیاء هاشمی، معاون فرهنگی اجتماعی وزارت علوم با اعلام این‌که مراسم دانشجویی ۱۶ آذر با حضور رئیس‌جمهور در دانشگاه علوم پزشکی ایران برگزار می‌شود، از حضور نخبگان علمی و برگزیدگان فرهنگی و سخنرانی نمایندگان تشکل‌های مختلف دانشجویی در این مراسم خبر داد.

انصراف بسیج دانشجویی از حضور در مراسم سخنرانی روحانی

از دانشگاه علوم پزشکی اینکه بسیج دانشجویی از حضور در مراسم سخنرانی رئیس جمهور انصراف داده است. این انصراف نیز به دلیل زمان کم اختصاص یافته به تشکل های دانشجویی برای ارائه نظرات و اظهارات خود بوده است.

جلوگیری از سخنرانی رسایی در دانشگاه قم

از قم ،حمید رسایی نماینده مجلس شورای اسلامی روز گذشته در دانشگاه صنعتی قم سخنرانی کند که ریاست این دانشگاه از حضور و سخنرانی وی در این دانشگاه جلوگیری بعمل آورده است. روز گذشته هم از دانشگاه امیر کبیر اصفهان خبر رسید که قرار است شریعتمداری در این دانشگاه سخنرانی داشته باشد. این در شرایطی است که این سخنرانی نیز با دستور رئیس دانشگاه لغو شد.

اعتراض ورامینی ها برای جلوگیری از سخنرانی فائزه هاشمی در دانشگاه

از ورامین ، مردم پیشوا و ورامین به منظور جلوگیری از حضور فائزه هاشمی در دانشگاه آزاد ورامین- پیشوا قصد دارند در حرم امام زاده جعفر این شهر تجمع اعتراضی داشته باشند. در این باره لازم به ذکر است قرار است فائزه هاشمی فردا در این دانشگاه سخنرانی کند. همچنین رئیس دانشگاه آزاد ورامین- پیشوا نیز اعلام کرده که این برنامه از حوزه اختیارات وی خارج است.

 تجمع بسیج دانشجویی امیر کبیر با عنوان رمی جمرات

از اصفهان ، بسیج دانشجویی امیر کبیر قصد دارد بعد از نماز ظهر و عصر امروز، تجمعی با عنوان رمی جمرات به مناسبت سالگرد تولد شعار “مرگ بر آمریکا” در جنبش دانشجویی کنار مزار شهدای این دانشگاه برگزار کند.

 لغو سخنرانی همسر شهید علی محمدی در دانشگاه هنر اسلامی تبریز

از تبریز ، قرار بود دکتر منصوره کرمی همسر شهید دکتر مسعود علی محمدی به عنوان سخنران در این همایش حضور داشته باشد و مورد موافقت مسئولین دانشگاه هم قرار گرفته بود و تمامی هماهنگی ها با همسر شهید انجام شده و بلیتهای هواپیما نیز تهیه گردیده بود.اما بعد از جلسه شورای فرهنگی این دانشگاه ، این برنامه به دلایل نامربوط و غیر منطقی لغو شد.گفتنی است در این جلسه مقرر شد تا از دکتر پزشکیان نماینده اصلاح طلب مجلس شورای اسلامی به عنوان سخنران دعوت به عمل آید.

یادواره شهدای هسته ای در دانشگاه آزاد قزوین

از قزوین ،یادواره شهدای هسته ای قرار است از ظهر امروز در دانشگاه آزاد شهر قزوین با حضور صالحی، رئیس سازمان انرژی هسته ای کشور، قاضی زاده نماینده مردم مشهد و خانواده شهید احمدی روشن برگزار شود.

 لغو سخنرانی پیام فضلی نژاد در دانشگاه اصفهان

همزمان محمد افشاری، مسئول بسیج دانشگاه اصفهان در گفتگو با نسیم از لغو برنامه روز ۱۶ آذر بسیج دانشجویی توسط مسئولین دانشگاه اصفهان خبر داد و اظهار داشت: بسیج دانشجویی دانشگاه اصفهان قصد داشت برنامه‌ای به مناسبت ۱۶ آذر روز دانشجو با حضور پیام فضلی‌نژاد برگزار کند و از یک هفته پیش نیز روال قانونی و نامه‌نگاری‌های لازم در این خصوص را صورت داده بود، اما در روز چهارشنبه هفته گذشته، مجوز برگزاری برنامه بصورتی کاملا غیرقانونی از سوی هیأت نظارت بر تشکل‌های اسلامی دانشگاه صادر نشد.

افشاری افزود: این تنها برنامه‌ای نیست که از سوی دانشگاه لغو شده است بلکه برنامه بسیج دانشجویی دانشکده ادبیات این دانشگاه نیز با ممانعت حراست دانشکده بصورت کاملاً غیر قانونی لغو شد؛ این در حالی است که برنامه چندی پیش “مصطفی ملکیان” در همین دانشکده که جنجال زیادی نیز به پا کرد، از سوی مسئولین دانشگاه و با وجود مخالفت نهاد رهبری، مجوز برگزاری گرفته بود.

لغو سخنرانی پیام فضلی نژاد در دانشگاه اصفهان

همزمان محمد افشاری، مسئول بسیج دانشگاه اصفهان در گفتگو با نسیم از لغو برنامه روز ۱۶ آذر بسیج دانشجویی توسط مسئولین دانشگاه اصفهان خبر داد و اظهار داشت: بسیج دانشجویی دانشگاه اصفهان قصد داشت برنامه‌ای به مناسبت ۱۶ آذر روز دانشجو با حضور پیام فضلی‌نژاد برگزار کند و از یک هفته پیش نیز روال قانونی و نامه‌نگاری‌های لازم در این خصوص را صورت داده بود، اما در روز چهارشنبه هفته گذشته، مجوز برگزاری برنامه بصورتی کاملا غیرقانونی از سوی هیأت نظارت بر تشکل‌های اسلامی دانشگاه صادر نشد.

افشاری افزود: این تنها برنامه‌ای نیست که از سوی دانشگاه لغو شده است بلکه برنامه بسیج دانشجویی دانشکده ادبیات این دانشگاه نیز با ممانعت حراست دانشکده بصورت کاملاً غیر قانونی لغو شد؛ این در حالی است که برنامه چندی پیش “مصطفی ملکیان” در همین دانشکده که جنجال زیادی نیز به پا کرد، از سوی مسئولین دانشگاه و با وجود مخالفت نهاد رهبری، مجوز برگزاری گرفته بود.

لغو سخنرانی سید محمود نبویان در دانشگاه آزاد اراک

اما صبح امروز یکشنبه ۱۶ آذر برنامه سخنرانی سیدمحمود نبویان نماینده مجلس شورای اسلامی در دانشگاه آزاد اراک نیز لغو شد. برنامه سخنرانی نبویان حدود یک ماه قبل اطلاع‌رسانی شده بود و برگزار کننده این برنامه بسیج دانشجویی بود.

لغو سلسله سخنرانی های منتقدان دولت در دانشگاه های سراسر کشور در حالی صورت می گیرد که پیش از این رییس جمهور چندین بار بر لزوم سعه صدر، شنیدن سخنان منتقدان، روحیه نقد پذیری و … تاکید کرده است و همزمان بسیاری از چهره های حامی دولت، اصلاح طلبان و حتی فعالان فتنه سال ۸۸ به راحتی در دانشگاه های مختلف سراسر کشور حضور یافته و به ایراد نظرات خود می پردازند.

 سخنرانی فائزه هاشمی در دانشگاه آزاد ورامین – پیشوا لغو شد

از ورامین ، پس از اعتراض امروز مردم شهرهای ورامین و پیشوا، سخنرانی فائزه هاشمی که قرار بود فردا در دانشگاه آزاد ورامین – پیشوا برگزار شود لغو شد.

 پخش پیام تصویری خاتمی در دانشگاه تهران

علی مطهری و مصطفی معین سخنرانان برنامه ۱۶ آذر انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه تهران و علوم پزشکی تهران هستند. در مراسم روز دانشجو که یکشنبه در تالار شهید چمران دانشکده فنی دانشگاه تهران برگزار می‌شود، پیام تصویری سیدمحمد خاتمی، رییس جمهور دوران اصلاحات نیز پخش خواهد شد.

 پخش نشریه چکامه در دانشگاه امیرکبیر اصفهان

تعدادی از دانشجویان عضو انجمن اسلامی دانشگاه امیرکبیر اصفهان در حین برگزاری مراسم بسیج دانشجویی، در این دانشگاه اقدام به پخش نشریه ای تحت عنوان چکامه کردند که در محتوای آن به تخریب وجهه بسیج پرداخته شده بود.

 بازوبند سبز در دانشگاه تهران

دانشجویان انجمن اسلامی دانشگاه تهران با بستن بازوبند سبز در این دانشگاه، مراسم روز دانشجو را برگزار کردند.

 سردادن شعار برای برهم زدن مراسم روز دانشجو

تعدادی از دانشجویان دانشگاه علم و صنعت تهران با سر دادن شعارهایی در حمایت از فتنه، در حال حاضر قصد دارند که برنامه بسیج دانشجویی را به تنش بکشانند. بسیج دانشجویی این دانشگاه مناظره ای را با حضور مهرداد بذرپاش، شکوری راد و نبوی برگزار کرده است.

 لغو سخنرانی میرتاجدینی در دانشگاه تبریز

سخنرانی میرتاجدینی، معاون پارلمانی رئیس دولت دهم که قرار بود به مناسبت روز دانشجو در دانشگاه تبریز انجام شود، با مخالفت رئیس این دانشگاه لغو شد.

 سخنرانی عارف در دانشگاه شهید بهشتی

محمد رضا عارف قرار است به عنوان سخنرانی روز دانشجو به دانشگاه شهید بهشتی تهران برود.

منبع: دانا

بنر-رانکوه-نیوز-ادامه-مطلب.

نظر دهید

 • پاسخ
  مدیر
  آذر ۱۶, ۱۳۹۳ در ۱۰:۱۷ ب.ظ

  نمونه گزارش کارورزی ۱- گزارش روابط عاطفی

  روابط انسانی عاطفی

  مدیریت : مدیر آموزشگاه شخصی مدبر ، بسیار خونسرد و صبور و با تجربه و آشنا به امور اداری و آموزشی می باشد نحوه ی برخورد وی با کادر اداری بسیار مودبانه ودر چهار چوب قوانین اداری است از نقطه نظرات همکاران اداری و آموزشی در جهت پیشبرد اهداف آموزشی و تربیتی به نحو مطلوب بهره می گیرد برخورد وی با اولیاء بسیار محترمانه است رابطه صمیمی و عاطفی با دانش آموزان دارد وبا صندوق پیشنهادات که در سالن نصب شده است

  و همچنین از طریق تشکیل شوراهای دانش آموزی از نقطه نظرات و مشکلات دانش آموزان

  اطلاع حاصل نموده و سعی در رفع مشکلات درسی و تربیتی آنان دارد .

  سلسله مراتب در قسمت اداری و آموزشی و خدماتی آموزشگاه رعایت می گرددو وظایف هر کس طبق ابلاغ در چهار چوب اداری روشن است .

  مقررات و قوانین آموزشی و اداری طبق ضوابط و آیین نامه ها در آموزشگاه انجام می گیرد در پاره ای از موارد مدیر خارج از ساعات موظف آموزشگاه نیز گرفتار حل مشکلات آموزشی و خدماتی مدرسه است .

  بااستفاده از دفاتر حضور و غیاب دانش آموزان ، دبیران در هر زنگ حضور و غیاب دانش آموزان را به دقت انجام می دهند .

  هر ماه یک جلسه ی شورای دبیران تشکیل می گردد که کپی جلسه ی مهر ماه سال جاری ( ۸۶ ) به پیوست می باشد .

  نحوه تصمیم گیری و حل مشکلات به وسیله مشورت با معاونت ، با دبیران ، اولیا ء و همچنین با دانش آموزان از طریق تشکیل شورای دانش آموزی در چهار چوب قوانین و آیین نامه های اداری صورت می گیرد .

  نحوه ی برخورد معاونین با اولیاء و دانش آموزان منطقی وخوب است .

  مربی پرورشی با استفاده از بر نامه مدون ارسالی از اداره و تقویم مناسبت ها ، اقدام به برگزاری مراسم می نماید و در اجرای هر چه بهتر مراسم ها از وجود دانش آموزان خلاق در امور تربیتی مانند سرود و تئاتر و تواشیح به نحو مطلوب بهره می گیرداجرای نماز جماعت توسط مربی پرورشی در ساعت ۱۵/۱۴، مشاوره ی دانش آموزانی که مشکلات اخلاقی دارند .

  مربی تربیت بدنی در طول سه ماه گذشته یک دوره مسابقات فوتبال برگزار نموده است .

  رفتار خدمتگزاران با دانش آموزان خوب است .

  معلم در بدو ورود به کلاس با گرمی و صمیمیت با دانش آموزان احوالپرسی می کند و با استفاده از دفتر حضور و غیاب آنان را به دقت انجام می دهد .

  پوشش لباس معلم از نظرموازین اسلامی کاملا رعایت شده است با آرامش و خونسردی کامل به تدریس مشغول است گاهی در کلاس شروع به قدم زدن می کند در کمال آرامش به سخنان دانش آموزان گوش فرا می دهد ، با دانش آموزانی که مشکلاتی دارند به تندی برخورد نمی کند و سعی در حل مشکل آنان دارد .

  نحوه ی برخورد معلمان با کادر آموزشی اداری بسیار صمیمی است ودر ساعات زنگ تفریح با اولیاء دیدار و گفتگو دارند که برخورد بسیار منطقی و معقولی است .

  شوراها

  جدولی برای تشکیلٜ جلسات شورای دبیران تدوین گردیده که بٟٞطور مرتب این جلسات در تاریخ ھای قید شده تشکیلٜ می گردد .

  اولین جلسه ی انجمن اولیاء و مربیان در مهر ماه برگزار گردید که در این جلسه اعضای انجمن انتخاب گردیدند جلسات مشتر ک مدیر و اعضای انجمن بطور ماهانه تشکیلٜ می گردد .

  جلسات تربیتی و پرورشی ماهانه تشکیلٜ می گردد در این جلسات که متشکل از مدیر ، معاون و مربی پرورشی است مشکلات اخلاقی دانش آموزان بٔررسی ، برنامه ریزی برای اجرای هرچه بهتر مراسم ھا انجام می گیرد .

  در پایان از مدیریت محترم آموزشگاه که کمال همکاری را در مراحل مختلف تحقیقٔ و بررسی امورمختلف آموزشی و ساختٔمان آموزشگاه داشتند تشکر و قدردانی می نمایم .
  ————————————————————————————————–

  فرم مربوط به گزارش فیزکی از مدارس

  مشخصات ساختمان

  نام مدرسه: ولی عصر موسی کلایه

  مالکیت : دولتی موقعیت جغرافی : شهرستان املش

  شهرستان املش بخش مرکزی سال احداث : ۱۳۵۴ مساحت کل : ۱۷۲۸ مترمربع

  مساحت حیاط : ۱۰۵۹ متر مربع

  طبقه هم کف : ۵۵۲ متر مربع طبقه اول : ۵۸۲ متر مربع

  سرایداری : ۶۰ متر مربع زیر زمین : ۲۱ مترمربع

  سرویس بهداشتی : ۱۷ متر مربع تعداد طبقات : ۲

  نوع ساختمان : آجری ضخامت دیوار ها : ۴۰سانتی متری

  نمای ساختمان : سیمان زبره به رنگ سبز کم رنگ

  سیستم گرمایشی : شوفاژ با سوخت مصرفی گازوییل

  سیستم سیم کشی ساختمان : از نوع توکار

  وضعیت مکان آموزشگاه :

  ساختمان آموزشگاه از سمت غرب در مجاورت خیابان ۱۰ متری می باشد ومقابل آموزشگاه منازل مسکونی وجود دارد در قسمت شرقی مغازه سوپرمارکت می باشد در جنوب ساختمان مدرسه ی راهنمایی مسجد ابوالفضل است .

  باتوجه به موقعیت آموزشگاه ، مشکل خاصی از نظر تولید صدا یا آلودگی بهداشتی برای دانش آموزان وجود ندارد و موقعیت مکان آموزشگاه مناسب است .

  وضعیت کلی ساختمان :

  درب ورودی در قسمت غربی ساختمان و رو به خیابان ۱۰متری واقع شده است ودارای دودرب در کنار هم است که درب کوچک به ابعادm 2×m1 برای رفت و آمد دبیران و دانش آموزان در نظر گرفته شده است و درب بزرگ به ابعاد m2×m2 جهت ورود و خروج اتومبیل ها تعبیه شده است . بالای درب ورودی تابلوی مدرسه نصب شده است که از ورق فلزی است و نام مدرسه با رنگ روغن روی آن نوشته شده است .

  کف حیاط از آسفالت نرم پوشیده شده است و دارای دو مجرای خروج آب جهت هدایت آبهای جاری از جمله آب باران می باشد

  در سمت چپ و کنار درب ورودی اتاق نگهبانی قرار دارد در ضلع جنوب غربی حیاط سرویسهای بهداشتی و آبخوری تعبیه شده است .در ضلع جنوب شرقی حیاط سرایداری به همراه ساختمان بوفه ( تعاونی ) قرار گرفته است . پارکینگ خودرو ها در ضلع شمالی واقع در پشت ساختمان قرار دارد .

  یک مخزن آب استوانه ای شکل که بدنه ی آن به رنگ پرچم ایران رنگ آمیزی شده است ودر ارتفاع ۵متری قرارداردچشم انداز خاصی داشته و نشان از قدمت طولانی آموزشگاه دارد .ودر حال حاضر از آن استفاده نمی شود. چهار سطل زباله در گوشه و کنار حیاط تعبیه شده است .

  در ضلع جنوبی ساختمان سکوی اجرای مراسم صبحگاهی و پرچم برافراشته بربالای میله به چشم می خورد .

  دیوار های حیاط با نقوش زیبایی از مناظر طبیعت طراحی شده است و در بعضی قسمتها ی دیوار سخنانی از بزرگان با رنگ روغن نقش بسته است . ساختمان با توجه به قدمت ۳۲ ساله دارای بافت قدیمی است .

  نمای ساختمان با سیمان زبره به رنگ سبز کم رنگ پوشیده شده است .

  تقسیم فضاها و پلان ساختمان به گونه ای خاص و متفاوت از ساختمانهای آموزشی حال حاضر می باشد.

  جلوی درب ورودی ساختمان ، تراسی به ابعاد m7×m3 وجوددارد و دارای ستونهایی به ابعادcm40×cm40 می باشد وسطح آن به اندازه دو پله از سطح حیاط بالاتر است .

  در طبقه ی هم کف آموزشگاه ، دفتر مدیر ، اتاق معاونت ، اتاق رایانه جهت امور دفتری ، سرویس بهداشتی کارکنان ، آبدار خانه ، اتاق دفترداران ، دفتر دبیران ، کتابخانه ، اتاق ورزشی ، اتاق تکثیر و سه کلاس درس وجود دارد .

  در طبقه ی اول ، نماز خانه ، آزمایشگاه و ۶ کلاس درس دایر است .

  بررسی موارد

  حیاط

  فضاهای سبز : محوطه حیاط فاقد هرگونه فضای سبز می باشد و لازم است که در کنار ه های دیوار حیاط به فاصله های معین درخت کاشته شود و همچنین در قسمتهایی از محوطه باغچه هایی که دارای گل و چمن باشد تعبیه گردد.

  سرویسهای بهداشتی : در جنوب غربی حیاط احداث شده است و به مساحت ۱۷ متر مربع می باشد نمای ساختمان آجری است و عایق پشت بام، مدت مدیدی است که قیر و گونی شده است و نیاز به ایزوگام دارد . تعداد ۸ سرویس بهداشتی وجود دارد . دیوار های داخلی آن با کاشی به رنگ زرد و به ابعاد cm20×cm20 به ارتفاع ۲ متر پوشیده شده است . درب دو سرویس بهداشتی شکسته است و نیاز به تعمیر دارد با توجه به آمار دانش آموزان که ۲۴۶ نفر می باشند بطور تقریب برای هر ۳۰ نفر دانش آموز یک سرویس بهداشتی وجود دارد که با توجه به آمار استاندارد برای هر۵۰ نفر یک سرویس بهداشتی ، این امکانات بسیار مناسب است .

  آبخوری : تعداد ۹ شیر آبخوری در خارج از ساختمان سرویسهای بهداشتی قرار دارد که ۳ شیر آبخوری نیاز به تعمیر دارد .

  در کنار شیر های آبخوری لوله کشی مایع دستشویی تعبیه شده است ودارای مخزنی به گنجایش ۲۰ لیتر می باشد .

  زمین بازی : دارای یک زمین بازی فوتسال به ابعاد m 40 × m 20 در حیاط قراردارد و دروازه ها فاقد تور می باشد زمین والیبال به ابعادm 9×m18 درجنوب حیاط مجاور سرویسهای بهداشتی است زمین والیبال خط کشی شده و دارای تور می باشد.

  پارکینگ : رو باز بوده و به مساحت ۷۲ متر مربع در پشت ساختمان واقع شده است و دارای در ب اختصاصی به ابعاد m 2×m2 می باشد .

  ساختمان

  سرایداری : ساختمان در جنوب شرقی حیاط به مساحت ۶۰ متر مربع واقع شده اشت ودارای یک حیاط اختصاصی ۴۰ متر مربعی می باشد که تعدادی درخت بلند درمحوطه ی آن وجود دارد ساختمان دارای ۲ اتاق ، آشپزخانه ، سرویس بهداشتی و حمام

  می باشد و آبگرم کن حمام از نوع گازی دیواری می باشد .سیستم سرمایشی ساختمان از نوع کولر آبی است که در پشت بام نصب شده است ودارای دو کانال جریان هوا می باشد . دیوار ها و سقف دارای درز و ریختگی نمی باشد . رنگ آمیزی دیوار های داخلی به رنگ آبی کم رنگ است ،رنگ چهار چوب به رنگ زرد است رنگ درب ها سبز است و رنگ سقف سفید از نوع پلاستیک است پایین دیوارها قرنیز ۱۰ سانتی متری به کار رفته است .

  نگهبانی : اتاقی به ابعاد m2×m 5/2 می باشدکه در کنار درب درودی ساختمان قرارداردو بنای آن آجری بوده و با روکش سیمانی پوشش داده شده است دیوار ها و سقف دارای درز و ریختگی نمی باشد . سقف آن به اندازه ی ۷۰ سانتی متر دارای بالکن است داخل اتاق فاقد هر گونه امکانات می باشد .

  بوفه : اتاقی به ابعاد m2×m 2 می باشد که به قسمت شمالی ساختمان سرایداری متصل شده است دارای یک پنجره است برروی دیوار های آن مناظر طبیعی با رنگ روغن طراحی شده است و رنگ دیوار های داخلی آن آبی کم رنگ است . اداره ی آن به عهده ی سرایدار است .

  موتور خانه : در زیرزمینی به ابعاد m6×m 5/3 قرار دارد زیر زمین در شمال شرقی ساختمان در زیر دفتر مدیریت واقع است ونوع سوخت آن گازی می باشد .

  اداری

  اتاق مدیریت : این اتاق در طبقه هم کف در کنار راه پله قرار دارد دارای

  ابعاد m 5/3 × m6 است و ارتفاع سقف و ارتفاع آن ۳ متر است دیوارهاو سقف سالم بوده و هیچگونه درز و ریختگی وجود ندارد . ۲ پنجره در به ابعادm 2× m 5/2 است پنجره ها دارا ی پرده از نوع لوردراپه به رنگ آبی کم رنگ می باشدارتفاع پنجره ها از کف زمین ۱ متر است .

  که اندازه ی مناسب آن ۶۰ الی ۷۰ سانتی متر می باشد سطح کلی پنجره ها ۱۰ متر مربع و سطح کلی دیوار ها ۵۷ متر مربع است

  دیوار زیرپنجره ها به اندازه ی ۲۰سانتی متر دارای تو رفتگی می باشد که درآن رادیاتور های شوفاژ تعبیه شده است .

  لوله های شوفاژ در پایین دیوار ها قرار دارد . پوشش دیوار ها اندود گچ می باشد و پایین دیوار ها قرنیز ۱۰ سانتی متری به رنگ کرم به کار رفته است .

  پوشش کف اتاق موزاییک بوده و قابل شستشو است رنگ دیوارهااز نوع روغنی مات به رنگ آبی پوشیده شده است ،

  اما به حد کافی کم رنگ نیست سقف با رنگ پلا ستیک سفید رنگ آمیزی گردیده است .

  درب اتاق به رنگ سبز می باشد رنگ چهارچوپ به رنگ زرد می باشد و با رنگ دیوار ها تناسبی ندارد . سقف دارای ۲ مهتابی است که به فاصله ۵/۱ متری از یکدیگر نصب شده اند میزان خیرگی نور مهتابی ها بسیار کم است ، نور از سمت شمال به اتاق می تابد اما با توجه

  به مساحت اتاق و ابعاد پنجره ها ، نور طبیعی اتاق بسیار مناسب است یک پنکه سقفی قدیمی بین دو مهتابی نصب شده است

  در اتاق مدیریت وسایل و اقلام ذیل موجود است دو میز اداری که یکی از آنها از نوع چوبی است ودیگری فلزی با روکش سطح چوبی است هر دو میز دارای ابعاد cm150×cm 80 می باشد

  و به ارتفاع ۸۰ سانتی متر است دو میز کوچک دارای

  ابعاد cm50 ×cm 80 ازنوع چوبی که سطح آن از شیشه است و ارتفاع میز ۴۰ سانتی متر می باشد دو صندلی چرخ دار ، ۹ مبل راحتی به رنگ سبز ، دو کمد چوبی شیشه خور ، ۱ کمد فلزی اداری ، ۲ فایل اداری فلزی ، یک دستگاه تلویزیون رنگی ۲۱ اینچ به همراه یک دستگاه ویدئو ، گاو صندوق جهت نگهداری اسناد مالی ، یک تابلو اعلانات ، یک درختچه ی مصنوعی آناناس ، ۲ تابلوی درصد قبولی که بر دیوار نصب است تابلویی از تصویر امام (ره ) و رهبر معظم انقلاب برروی دیوار جلوه ا ی خاص و معنوی به اتاق داده است.

  اتاق معاونت : اتاقی رو به حیاط و به ابعادm 5/3×m3 می باشد ارتفاع اتاق ۳ متر است دارای دو رادیاتور شوفاژ است که در زیر دیوار پنجره تعبیه شده است . پوشش دیوار ها اندود گچ می باشد .پایین دیوارهااز قرنیز ۱۰سانتی متر ی به رنگ کرم پوشیده شده است.

  پوشش کف اتاق موزاییک بوده و قابل شستشو است . دیوار ها و سقف دارای درز و ریختگی نمی باشد. رنگ دیوارها آبی کم رنگ است رنگ چار چوب زرد ، رنگ درب سبز ، رنگ سقف با رنگ پلاستیک پوشش داده شده است .

  یک پنجره به ابعاد m5/2m×۲ در اتاق است ارتفاع پنجره از کف اتاق ۱متر است . نور از سمت جنوب به اتاق می تابد که بسیار مناسب است .یک تابلوی اعلانات به ابعادcm 100×cm50 در اتاق نصب شده است .

  اتاق دارای یک مهتابی است سیستم سرمایشی اتاق کولر آبی است یک دستگاه آمپلی فایر بربالای دیوار، در کنار پنجره نصب است در اتاق دو میز به ابعادcm 80×cm 150 ، یک فایل فلزی اداری و پنج صندلی وجود دارد .

  اتاق دفترداران : اتاقی به ابعادm 4×m6 می باشد ارتفاع اتاق ۳ متر است . پوشش دیوار ها اندود گچ می باشد، دیوارهاو سقف سالم بوده و هیچگونه درز و ریختگی وجود ندارد .پایین دیوارهااز قرنیز ۱۰سانتی متر ی به رنگ کرم پوشیده شده است . پوشش کف اتاق موزاییک بوده و قابل شستشو است . رنگ دیوارها آبی کم رنگ ، رنگ چار چوب زرد ، درب به رنگ سبز ، رنگ سقف سفید است . اتاق دارای دو درب است یک درب در کنار اتاق مدیر،

  به ابعادm 2×m2 می باشد و درب دوم مجاور آبدار خانه به ابعادm 2×۱m است اتاق دارای دو مهتابی است وفقط از نور مصنوعی بهره می گیرد و فاقد پنجره است

  دو میز به ابعادcm 150×cm80 و دو صندلی وجود دارد تعداد ۱۰ کمد فلزی جهت نگهداری پرونده ها در اتاق موجود است .

  اتاق رایانه جهت امور دفتری: اتاقی رو به حیاط و به ابعادm 5/3×m3 می باشد ارتفاع اتاق ۳ متر است دارای دو رادیاتور شوفاژ است که در زیر دیوار پنجره تعبیه شده است . پوشش دیوار ها اندود گچ می باشد .پایین دیوارهااز قرنیز ۱۰سانتی متر ی به رنگ کرم پوشیده شده است.

  پوشش کف اتاق موزاییک بوده و قابل شستشو است . دیوار ها و سقف دارای درز و ریختگی نمی باشد. رنگ دیوارها آبی کم رنگ است رنگ چار چوب زرد ، رنگ درب سبز ، رنگ سقف با رنگ پلاستیک پوشش داده شده است .

  یک پنجره به ابعاد m5/2m×۲ در اتاق است ارتفاع پنجره از کف اتاق ۱متر است . نور از سمت جنوب به اتاق می تابد که بسیار مناسب است اتاق دارای یک مهتابی است سیستم سرمایشی اتاق کولر آبی است . تعداد ۴ دستگاه رایانه که هرکدام شامل کیس ، مانیتور ، موس و کیبورد می باشد در اتاق موجود است و از آنها فقط برای امور دفتری استفاده می باشد .

  اتاق تکثیر : اتاقی به ابعادm 2×m5/1 و به ارتفاع ۳ متر است پوشش دیوار ها اندود گچ می باشد .پایین دیوارهااز قرنیز ۱۰سانتی متر ی به رنگ کرم پوشیده شده است. دیوار ها و سقف دارای درز و ریختگی نمی باشد. رنگ دیوارها آبی کم رنگ است رنگ

  چار چوب زرد ، رنگ درب سبز ، رنگ سقف با رنگ پلاستیک پوشش داده شده است . یک دستگاه کپی در این اتاق موجود است .

  کتابخانه: دارای اتاقی به ابعاد m6×m7/5 و به ارتفاع ۳ متر است دارای دو رادیاتور شوفاژ است که در زیر دیوار پنجره تعبیه شده است . پوشش دیوار ها اندود گچ می باشد .پایین دیوارهااز قرنیز ۱۰سانتی متر ی به رنگ کرم پوشیده شده است و بالای آن دارا ی سنگ به ارتفاع ۱ متراز نوع پلاک به رنگ کرم می باشد .

  پوشش کف اتاق موزاییک بوده و قابل شستشو است . دیوار ها و سقف دارای درز و ریختگی نمی باشد. رنگ دیوارها آبی کم رنگ است رنگ چار چوب زرد ، رنگ درب سبز ، رنگ سقف با رنگ پلاستیک پوشش داده شده است .

  دو پنجره به ابعاد m5/2m×۲ در اتاق است ارتفاع پنجر ه ها از کف اتاق ۱ متر است . نور از سمت جنوب به اتاق می تابد که بسیار مناسب است دیوار زیرپنجره ها به اندازه ی ۲۰سانتی متر دارای تو رفتگی می باشد که درآن رادیاتور های شوفاژ تعبیه شده است . لوله های شوفاژ در پایین دیوار ها قرار دارد .

  اتاق دارای ۴ مهتابی می باشد .چینش کتابها به صورت چهار قسمت داستانی ، علمی ، مذهبی و آموزشی می باشد البته از این اتاق به عنوان اتاق بسیج هم استفاده می شود که دارای چندین زونکن پرونده های دانش آموزان عضو می باشد دفتر ی برای ثبت تحویل و تحول کتابها به دانش آموزان وجود دارد .

  اتاق ورزش : این اتاق دارای ابعاد m6×m7/5 می باشد و به ارتفاع ۳ متر است دارای دو رادیاتور شوفاژ است که در زیر دیوار پنجره تعبیه شده است . پوشش دیوار ها اندود گچ می باشد .پایین دیوارهااز قرنیز ۱۰سانتی متر ی به رنگ کرم پوشیده شده است و بالای آن دارا ی سنگ به ارتفاع ۱ متراز نوع پلاک به رنگ کرم می باشد .

  پوشش کف اتاق موزاییک بوده و قابل شستشو است . دیوار ها و سقف دارای درز و ریختگی نمی باشد. رنگ دیوارها آبی کم رنگ است رنگ چار چوب زرد ، رنگ درب سبز ، رنگ سقف با رنگ پلاستیک پوشش داده شده است . دو پنجره به ابعاد m5/2m×۲ در اتاق است ارتفاع پنجر ه ها از کف اتاق ۱ متر است . نور از سمت جنوب به اتاق می تابد که بسیار مناسب است اتاق دارای ۴ مهتابی می باشد دیوار زیرپنجره ها به اندازه ی ۲۰سانتی متر دارای تو رفتگی می باشد که درآن رادیاتور های شوفاژ تعبیه شده است . لوله های شوفاژ در پایین دیوار ها قرار دارد . در این اتاق یک کمد فلزی که دارای وسایل مختلف ورزشی است وجود دارد دو میز تنیس روی میز تاشو به رنگ آبی جهت استفاده دانش آموزان درزنگ ورزش اختصاص داده شده است .

  آبدار خانه : اتاقی به ابعاد m2×m5/2 است که در مقابل اتاق معاونت قرار دارد دیوار های اتاق تا ارتفاع ۲ متربا کاشی به رنگ زرد پوشیده شده است قسمت بالای دیوارها اندود گچ بوده وبه رنگ آبی کم رنگ می باشد رنگ سقف با رنگ سفید پلاستیک پوشیده شده است کف آبدارخانه موزاییک بوده و قابل شستشو می باشددر اتاق یک اجاق گاز رومیزی ، کابینت و ظرف شویی وجود دارد .

  اتاق دبیران :اتاقی به ابعادm 7/5×m6 است ارتفاع سقف ۳ متر است دو پنجره به ابعاد m5/2×m2 در اتاق است که دارای پرده از نوع لوردراپه به رنگ آبی کم رنگ می باشد .ارتفاع پنجر ه ها از کف اتاق ۱ متر است اتاق دارای ۴ مهتابی می باشد دیوار زیرپنجره ها

  به اندازه ی ۲۰سانتی متر دارای تو رفتگی می باشد که درآن رادیاتور های شوفاژ تعبیه شده است . لوله های شوفاژ در پایین دیوار ها قرار دارد پوشش بالا ی دیوار ها اندود گچ می باشد .پایین دیوارهااز قرنیز ۱۰سانتی متر ی به رنگ کرم پوشیده شده است و بالای آن دارا ی سنگ به ارتفاع ۱ متراز نوع پلاک به رنگ کرم می باشد . رنگ دیوارها آبی کم رنگ است رنگ چار چوب زرد ، رنگ درب سبز ، رنگ سقف با رنگ پلاستیک پوشش داده شده است .ابعاد درب اتاق cm100×cm20/2 می باشد. دراتاق دو تابلوی اعلانات به ابعادcm 100×cm50 نصب شده است ، یک یخچال ۱۲ فوت در کنار پنجره قرار دارد دو کمد وسایل معلم که هر کدام دارا ی ۱۶ کمد قفل دار است وجود دارد ، ۲ میز شیشه ای به ابعادcm 100×cm40 ، ۱۲ صندلی راحتی ،

  سرویس بهداشتی دبیران : اتاقی به ابعادm 5/1×m1 می باشد. یک پنجره به ابعاد cm 40×cm100 که در زیر سقف قرار دارد. سطح دیوار ها کاشی شده است و به رنگ سفید است، کف دستشویی موزاییک بوده و قابل شستشو می باشد . سقف با رنگ سفید رنگ آمیزی شده است یک لامپ ۱۰۰ وات از نوع حبابی بر سقف نصب شده است دستشویی دارای سیستم تهویه ی هوا می باشد .

  دارای یک سیفون و دستشویی سرامیک به رنگ سفیدکه دارای شیر آب گرم و سرد است و یک آیینه که بر بالای آن نصب شده است، ظرف مایع دستشویی بر دیوار در زیر آیینه نصب شده است انباری :اتاقی به مساحت ۲متر مربع است زیر راه پله واقع است به همین دلیل ارتفاع آن متغیراست و از ۵/۱ متر تا ۳ متر می باشد از این اتاق برای نگهداری وسایل و اقلام خدماتی

  استفاده می شود.

  رنگ دیوار ها و سقف آبی کم رنگ است رنگ چار چوب زرد و رنگ درب سبز می باشد دارای یک لامپ حبابی ۱۰۰ وات می باشد .

  سالن ( راه رو ) : سالنی به مساحت ۷۰ مترمربع است از شکل خاصی برخوردار است دارای طول ۱۵ متر است عرض آن متغیر است در قسمتی عرض آن ۲ متر و در قسمتی عرض آن ۵ متر است ارتفاع سقف ۳ متر است. پایین دیوارهااز قرنیز ۱۰سانتی متر ی به رنگ کرم پوشیده شده است و بالای آن دارا ی سنگ به ارتفاع ۱ متراز نوع پلاک به رنگ کرم می باشد فقط قسمت مشرف به درب ورودی از نور طبیعی بهره می گیرد سالن دارا ی ۱۰ مهتابی است کف سالن موزاییک بوده و قابل شستشو می باشد. پوشش بالا ی دیوار ها اندود گچ می باشد وبه رنگ آبی کم رنگ می باشد رنگ سقف با رنگ سفید پلاستیک پوشیده شده است در چهار قسمت از سطح بالایی دیوار ها مناظر زیبایی از طبیعت با رنگ روغن نقاشی شده است دو تابلوی اعلانات به ابعاد cm 100×cm50 نصب شده است .سالنی با همان وبژگی ھا در طبقه ی

  اول وجود دارد .

  نمازخانه : سالنی به ابعادm 10×m10 می باشد ارتفاع سقف ۳ متر است در طبقه ی دوم قرار دارد دارای سه پنجره است که ابعاد هر کدام m5/2×m2 است ارتفاع پنجره ها از کف اتاق ۱متر است مه ارتفاع استاندارد آ ن ۶۰ الی ۷۰ سانتی متر است . دارای ۸ مهتابی است که با فاصله ی ۵/۱ متری از یکدیگر بر سقف نصب شده است ، یک باند بلند گو در گوشه ی نماز خانه برروی دیوار نصب شده است . رنگ دیوار ها و سقف آبی کم رنگ است رنگ چار چوب زرد و رنگ درب سبز می باشد درب ورودی از نوع چوبی چهار لنگه می باشد کف نماز خانه با موکت پوشیده شده است .

  کلاس های درس :

  ۱۲ کلاس درس در مدرسه دایر است۳ کلاس اول که تعداد دانش آموزان پایه اول ۸۴ نفر است سه کلاس دوم که مجموع آنها ۷۵ نفر و سه کلاس سوم که مجموع آنها ۸۷ نفر می باشد . مجموع دانش آموزان مدرسه ۲۴۶ نفر است .

  ابعاد کلاسها m6×m7/5 می باشد ارتفاع سقف ۳ متر است ضخامت دیوار ها ۴۰ سامتی متر است ، دیوار ها و سقف دارای درز و ریختگی نمی باشد. پایین دیوارهااز قرنیز ۱۰سانتی متر ی به رنگ کرم پوشیده شده است و بالای آن دارا ی پوشش سنگ به ارتفاع ۱ متراز نوع پلاک به رنگ کرم می باشد .

  کف کلاس ها موزاییک بوده و قابل شستشو است دارای دو پنجره به ابعاد m5/2×m2 می باشد ارتفاع پنجره ها از کف کلاس ۱ متر است .سطح کلی پنجره ها از سطح کلی کلاس ۱۰مترمربع به ۲/۷۰ مترمربع است . دیوار زیر پنجره ها دارای تورفتگی می باشد که در آن رادیاتور شوفاژ تعبیه شده است لوله های آب گرم شوفاژ ازکف کلاس در پایین دیوار ها عبور داده شده است .

  درب تمام کلاس ها فلزی است و ابعاد درب کلاس cm100×cm20/2 می باشد ، محل درب کلاس درجلوی کلاس می باشد .

  رنگ دیوار ها آبی کم رنگ از نوع روغنی مات است و قابل شستشو ننیست . رنگ سقف با رنگ پلاستیک سفید پوشش داه شده است رنگ چار چوب زرد و رنگ درب سبز می باشد ، که رنگ دیوار ها ودرب تناسبی با هم ندارند و رنگ دیوار ها و درب کلاس به اندازه ی کافی کم رنگ نیست .کلاس دارای ۴ مهتابی است که به فاصله ی ۲ متری از یکدیگر بر سقف نصب شده اند ، کلاس هایی که در سمت شمالی ساختمان واقع می باشند جهت تابش نور به کلاس و میزان خیرگی نور بسیار مناسب است پنجره ی کلاسها فاقد هرگونه پرده می باشد .

  هر کلاس دارای ۲۰ نیمکت چوبی به رنگ آجری می باشد درهر کلاس یک میز و یک صندلی معلم موجود است نیمکتها در سه ردیف چیده شده است ابعاد نیمکت ها cm 120×cm34 که تفاوت چندانی با اندازه ی استاندارد آن ندارد اندازه ی نشیمن نیکت ها cm120×cm25 است .

  تناسب نیمکتها با صندلیها با پای دانش آموزان ۴۲ سانتی متر است که بسیار مناسب است ارتفاع میز نیکت ها ۷۰ سانتی متر است که ارتفاع ۷۹ سانتی متر مناسب تر است به هنگام جابجایی ، نیمکتهاتولید صدا می کنند ، سطح نشیمن صندلی معلم cm 40 × cm60 است.

  ارتفاع صندلی معلم ۶۰ سانتی متر است ابعاد میز معلمcm 100×cm 60 می باشد

  که استاندارد می باشد

  حجم برای هردانش آموز ۵/۴×۶/۳ در متر مکعب است تعداد دانش آموزان هر کلاس بطور تقریبی ۲۸ نفر است وبا توجه به مساحت کلاس که ۲/۳۴ متر مربع است مساحت برای هر

  دانش آموز ۲/۱ متر مربع است که با توجه به اندازه ی استاندارد

  آن یعنی ۵/۰ متر مربع برای هر دانش آموز بسیار مناسب است .

  انداز ه ی تخته ی کلاس m2/3 ×m25/1 وسیمانی به رنگ سبزتیره ی مات است اندازه ی مناسب تخته m 5/1×m5/3 است و تمیز و سالم می باشدسطح آن هموار است و مناسب برای

  و مناسب برای نوشتن است .ارتفاع تخته از کف کلاس ۷۰ سانتی متر است که اندازه مناسب

  آن ۱ متر است و دارا ی سکو نمی باشد وضعیت تخته نسبت به دید دانش آموزان خوب است

  فاصله ی تخته تا اولین نیمکت دانش آموزان ۵/۱ متر است که اندازه ی مناسب آن ۵/۲ متر

  می باشد در کلاس هایی که درقسمت شمالی ساختمان واقع است تخته به درستی نصب شده است و نور از سمت چپ به اتاق و رو به تخته می تابد که مناسب است کلاس هایی که در سمت جنوبی قرار دارند این مهم رعایت نشده است.

  و نیز تعدادی از شیشه های پنجره این کلاس ها به جهت جلوگیری از تابش نور شدید خورشید رنگ شده است . در هر کلاس یک سطل زباله وجود دارد .

  آزمایشگاه : دو اتاق برای آزمایشگاه در نظر گرفته شده است اتاقی به ابعادm 5 ×m 5/4 و ارتفاع ۳ متر است از این اتاق برای انجام آزمایش ها استفاده می شود دارای یک پنجره به ابعاد m5/2×m2 است تعداد۱۷ نیمکت چوبی به رنگ آجری وجود دارد، ۱ میز کار به ابعاد m3×m2/ که یک گیره فلزی برروی آن نصب شده و نیز۱ یک میز معمولی به ابعاد m5/1×m1 وجود دارد ، یک تخته به ابعادm 2×m1 بردیوار نصب شده است آزمایشگاه دارای تهویه می باشد . اتاق دوم به ابعاد m5/3×m6 است و به ارتفاع ۳متر است از این اتاق برای نگهداری وسایل آزمایشگاه استفاده می شود در این اتاق ۲ قفسه بزرگ ، یک کمد فلزی ، ۶ کمد شیشه ای ۱ فایل و ۱ میز کار به ابعادm 2/1×m2/1وجود دارد آزمایشگاه تا حدودی مجهز است .

  رنگ دیوار ها آبی کم رنگ از نوع روغنی مات است و قابل شستشو ننیست . رنگ سقف با رنگ پلاستیک سفید پوشش داه شده است رنگ چار چوب زرد و رنگ درب سبز می باشد ، که رنگ دیوار ها ودرب تناسبی با هم ندارند و رنگ دیوار ها و درب کلاس به اندازه ی کافی کم رنگ نیست دیوار ها قابل شستشو نیستند .کلاس دارای ۴ مهتابی است که به فاصله ی ۲ متری

  از یکدیگر بر سقف نصب شده اند . پایین دیوارهااز قرنیز ۱۰سانتی متر ی به رنگ کرم

  پوشیده شده است .

  در آزمایشگاه لوله کشی آب سرد و گرم برای شستشوی وسایل آزمایشگاهی وجود ندارد لوله کشی گاز نیز تعبیه نشده است . نکات ایمنی بصورت مکتوب برای دانش آموزان بر روی دیوار نصب نشده است برچسب شناسایی بر روی وسایل و اقلام وجود ندارد لباس کار و دستکش ایمنی جهت استفاده هنگام آزمایش موجود نبود .فیوز ایمنی در آزمایشگاه نصب نشده است . در اتاق کپسول آتش نشانی وجود ندارد .

  امکانات

  کارکنان آموزشی ۲۱نفر ، ادار ی ۳ نفر ، یک نفر خدمتگزار و یک نفر سرایدار در می باشند

  کلاسهای فوق برنامه در مدرسه دایر است در پایه ی اول یک کلاس زبا ن ، یک کلاس ریاضی تشکیل شده است . درپایه ی دوم یک کلاس زبان ، یک کلاس ریاضی ، درپایه ی سوم یک کلاس زبان و یک کلاس ریاضی تشکیل شده است .

  دانش آموزان این آموزشگاه در سال تحصیلی ۸۶-۸۵ رتبه های علمی و ورزشی زیر را کسب نموده اند در المپیاد ریاضی ۲ نفر رتبه ی دوم و سوم راکسب نموده اند .

  رتبه ی دوم مسابقات فوتسال

  رتبه اول دو میدانی

  رتبه ی دوم فوتبال زمین چمن

  بخشنامه اداری در دفتر اندیکاتور ثبت می گردد .

  تمام نامه های اداری ارسالی به دوایر در دفتر ارسال مراسلات ثبت و اضاء گرفته می شود .

  دفتر نمودار انضباطی توسط مدیر به وسیله ی کامپیوتر طراحی شده و صحافی شده و توسط معاون مدرسه تمام موارد انضباطی از قبیل غیبت و تاخیر و تشویق و تنبیه در آن ثبت می شود .

  دفتر حضور و غیاب کارکنان هر روز بررسی و غیبت و تاخیر آنان ثبت و گزارش می شود