چای شما

فرمانده انتظامي رودسر

تاریخ انتشار : ۲۶ آذر ۱۳۹۶ در ۲:۰۵ ب.ظ , کد خبر:   64380
کشف۸۱ کیلو و ۸۸۰ گرم انواع مواد مخدر در رودسر

فرمانده انتظامی رودسر از کشف۸۱ کیلو و ۸۸۰ گرم انواع مواد مخدر در این شهرستان در ۹ ماهه گذشته از سالجاری خبر داد.

 

 

به گزارش  رانکوه نیوز“رمضانعلی پورقاسم” با بیان اینکه ماموریت مهم پلیس، افزایش احساس امنیت و آرامش مردم است، گفت: دقت، سرعت، اقتدار و اخلاص در عمل و گفتار، نقش محوری در اجرای موفق ماموریت های پلیس داشته و بستر ساز افزایش بیش از پیش رضایتمندی مردم و جلب اعتماد عمومی به ناجا خواهد بود.

 

سرهنگ پورقاسم با بیان اینکه وجود معتادان متجاهر و ولگرد احساس امنیت را خدشه دار می کنند، گفت: برای ارتقاء احساس امنیت در جامعه و افزایش رضایت مردمی مصمم هستیم بیش از گذشته با معتادان تابلو و ولگرد برخورد کنیم.

 

وی در تشریح آمار کشفیات مواد مخدر در ۹ ماهه گذشته ازسال جاری در این شهرستان، بیان داشت: در این راستا ۸۱ کیلو و ۸۸۰ گرم انواع مواد مخدر کشف شده که این کشفیات شامل ۶۵ کیلو و ۱۰۹ گرم تریاک و ۲ کیلو و ۲۶۸ گرم هروئین و ۸ کیلو ۴۶ گرم حشیش و ۶ کیلو ۴۵۷ گرم سایر مواد مخدر بوده که در مقایسه با سال گذشته رشد ۱۰۰ درصدی داشته است.

 

این مقام انتظامی با بیان اینکه در ۹ ماه گذشته از سال،۹۴۰ معتاد متجاهر و ۳۳۱ خرده فروش و ۲۰ قاچاقچی نیز دستگیر و تحویل مقام قضایی شده اند، بیان داشت: اعتماد عمومی، مهمترین سرمایه اجتماعی به پلیس است.

 

فرمانده انتظامی شهرستان رودسر در خاتمه مهمترین عامل در کاهش و گرایش نوجوانان و جوانان به مصرف موادمخدر را کنترل و نظارت مستمر خانواده ها دانسته و گفت: پلیس رودسر با اقدامات فرهنگی و اجتماعی در حوزه های مختلف، درصدد تبیین و بهبود رویکردهای اجتماعی و استفاده از ظرفیت بالای مردمی برای ایجاد امنیت پایدار است.

بنر-رانکوه-نیوز-ادامه-مطلب.

نظر دهید