چای شما
تاریخ انتشار : ۲۱ اسفند ۱۳۹۷ در ۱۱:۱۰ ب.ظ , کد خبر:   76437

پایگاه خبری تحلیلی رانکوه نیوز: (Rankoohnews)
کشف بیش از ۸ هزار عدد انواع مواد محترقه در لاهیجان

فرمانده انتظامی لاهیجان از کشف ۸ هزار و۹۶ عدد انواع مواد‌محترقه غیرمجاز و خطرناک در این شهرستان خبر داد.

 

به گزارش رانکوه نیوز سرهنگ ” رسول عزیزی ” در گفت و گویی، با اعلام این خبر گفت: با توجه به نزدیک شدن به چهارشنبه آخر سال و در راستای مبارزه با خرید و فروش موادمحترقه، طرح مبارزه با فروشندگان موادمحترقه توسط پلیس شهرستان به اجرا در آمد.

وی افزود: مامورین انتظامی با استفاده از اقدامات پلیسی یک فروشنده مواد محترقه را شناسائی و این متهم را در هنگام فروش موادمحترقه با خودور دستگیر و در بازرسی از خودروی متهم ۱۹ ساله ۵ هزار و ۳۹۶ عدد انواع مواد محترقه کشف و ضبط کردند.

این مقام انتظامی تصریح کرد: در عملیات دیگری مامورین پلیس در پی دریافت خبری مبنی بر دپوی موادمحترقه در یک واحد مسکونی بررسی موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

سرهنگ عزیزی اظهار داشت: ماموران انتظامی پس از بررسی صحت و سقم خبر، با هماهنگی مقام قضائی در بازرسی از این مکان ۲ هزار و ۷۰۰ عدد انواع مواد محترقه غیرمجاز و خطرناک کشف و یک متهم را دستگیر کردند.
فرمانده انتظامی شهرستان لاهیجان با اشاره به اینکه متهمان ۱۹ و ۲۳ ساله با تشکیل پرونده تحویل مقام قضائی شدند خاطرنشان کرد: اجرای این طرح تا پایان سال جاری توسط پلیس شهرستان ادامه دارد و شهروندان می‌توانند با هوشیاری و اعلام اخبار خود به شماره ۱۱۰ در اجرای هر چه بهتر این طرح پلیس را یاری کنند.


انتهای پیام
بنر-رانکوه-نیوز-ادامه-مطلب.

نظر دهید