چای شما
اختصاصی رانکوه نیوز
تاریخ انتشار : ۶ دی ۱۳۹۶ در ۲:۰۶ ب.ظ , کد خبر:   64614

پایگاه خبری تحلیلی رانکوه نیوز: (Rankoohnews)
قهرمان دوی استقامت کشور از رودخانه های صعب العبور املش را می دود

سهراب کوچکپور املشی قهرمان دوی استقامت کشور همزمان با ۹ دی مسیر رودخانه های صعب العبور املش را می دود

 

 

به گزارش خبرنگار رانکوه نیوز، سهراب کوچکپور املشی قهرمان دوی استقامت کشور با حضور در ناحیه مقاومت بسیج سپاه املش با سرهنگ حسینی فرمانده این ناحیه دیدار کرد.

 

وی هدف از دیدار خود را هماهنگی جهت برگزاری برنامه دوی استقامت در مسیر رودخانه های صعب العبور و دشوار بلوردکان املش و شلمان رود تا گلزارشهدای املش بیان داشت و گفت: این برنامه همزمان با ۹دی روز بصیرت و میثاق امت با ولایت برگزار خواهد شد.

 

سرهنگ پاسدار سیدجعفر حسینی فرمانده سپاه املش نیز در این دیدار با ضمن گرامیداشت فرارسیدن ۹دی اظهار داشت: ۹دی ثمره عشق همه مردم به نظام ، ولایت ، ارزش های والای دفاع مقدس و مشتی بر دهان انگلیس خبیث و آمریکای جنایتکار بود که به دنبال تفرقه و پر کردن جیب خود بودند.

 

وی با قدردانی از اقدام این ورزشکار و قهرمان املشی گفت: مردم همواره با حضور خود در صحنه های مختلف  تمام نقشه های دشمن را خنثی کرده اند و بجای خنده، اشک حسرت بر چهره استکبار نشانده اند، امیدواریم بتوانیم قدردان این مردم بصیر ایرن اسلامی باشیم

 

سهراب کوچک پور املشی برادر شهید سیروس کوچک پور می باشد و مسیرهای از گلزارشهدای رشت تا گلزارشهدای املش و حرم امام رضا(ع) ازمشهدمقدس تاگلزارشهدای املش را دویده است.

 

گفتنی است مراسم دوی استقامت این ورزشکار و قهرمان کشوری صبح شنبه ۹دی ماه ساعت ۷صبح در بلوردکان املش آغاز می شود.

 

 

بنر-رانکوه-نیوز-ادامه-مطلب.

نظر دهید