چای شما

سرپرست اداره ورزش و جوانان رحیم آباد رودسر خبرداد:

تاریخ انتشار : ۲۲ بهمن ۱۳۹۳ در ۴:۵۸ ب.ظ , کد خبر:   16474
قهرمانی یک املشی در مسابقات کشتی گیله مردی رحیم آباد رودسر

رقابت های کشتی گیله مردی جام فجرکه از شامگاه یکشنبه۲۹دی ماه در سالن شهید صمدپور رحیم آباد شهرستان رودسر آغاز شده بود ،با معرفی کشتی گیران برتر وزن های مختلف به پایان رسید.

 

 

سرپرست اداره ورزش و جوانان رحیم آباد رودسر در پایان این دوره از رقابت ها  به خبرنگارصبح رانکوه گفت: در رده سنگین وزن حسن رمضانی از املش مقام اول، محسن شرج پور از مازندران مقام دوم، سعید علیزاده از گیلان مقام سوم، صابر  شفیعی از گیلان مقام چهارم، محمد رستمی از گیلان مقام پنجم و صفر علی فدوی از گیلان به مقام ششم دست یافتند.

‘حمید تقی نژاد’ افزود: در رده سبک وزن اشکان هاشمی از گیلان مقام اول، سعید رمضانی از گیلان مقام دوم، نادر احمدی از گیلان مقام سوم، فرید علیزاده از گیلان مقام چهارم،  منصور سلطانی از مازندران مقام پنجم  و حسین سلملیان از مازندران مقام ششم  را کسب کردند.

در رده نوجوانان نیز میلاد حسن زاده،  مصطفی عباسی، محمد عشوری همگی از گیلان به ترتیب به مقام های اول تا سوم  دست یافتند که به نفرات برتر وزن های مختلف لوح تقدیر و جوائز نقدی اهدا شد.

تقی نژاد در پایان  اظهار کرد: این رقابت ها در سالگرد سی و ششمین پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی و نیز در راستای احیا، توسعه ، ترویج و نهادینه کردن ورزش های سنتی، بومی، محلی،  زیر نظر هیات ورزش های سنتی و بومی ، محلی با همکاری اداره ورزش و جوانان بخش رحیم آباد برگزار شد.

 

بنر-رانکوه-نیوز-ادامه-مطلب.

نظر دهید