چای شما
اختصاصی رانکوه نیوز
تاریخ انتشار : ۱۵ مهر ۱۳۹۸ در ۱:۴۹ ب.ظ , کد خبر:   83564

در جلسه شورای سلامت :

پایگاه خبری تحلیلی رانکوه نیوز: (Rankoohnews)
فرماندار املش اجرای طرح نسخه  نویسی الکترونیک را در این شهرستان خواستار شد

فرماندار املش اجرای طرح نسخه نویسی الکترونیک را در این شهرستان خواستار شد

 

به گزارش خبرنگار رانکوه نیوز ؛ یونس محمودی در جلسه شورای سلامت و بهداشت این شهرستان با بیان اینکه سیاست های جاذم وعازم وتغییر پذیر وتحول گرا را در حوزه های رویکردی ایجاد کنیم

 

 

وی افزود:هیچ راهی جز تاسی از سیاست های متصرفیانه جهان نداریم.وی افزود:اگر قرار است ایران در زمره بعداسلامی مترقی و مدرن احصا شود باید سیاست های دولت و سیاست های شورای عالی بهداشت را در حدتوان و امکان برحسب ایفای وظایف ذاتی و استیفای حقوق شهروندان گامهای کارشناسانه برداریم .

 

فرماندار با بیان اینکه رشد شاخصه های بهداشتی در کنار آموزش -پیشگیری ازبیماری های تاقله و غیرناقله و فراگیر ذاتی سیاست های مدبرانه ما را به اهداف از پیش تعیین شده برساند افزود:موفقیت هر دولتی ،آموزش است .آموزش محور توسعه ،رشد ، بستر ترقی ،تعالی و بستر ساز همه توسعه های چندجانبه جامع ومانع است.

دکتر محمودی با تاکید برارائه برنامه های آموزش تلفیقی ،هدفمند ،کوتاه و سریع و دقیق باشد افزود:روستاها محور توسعه هستند و باید آموزش را به روستاها سوق دهیم چرا که اگردر روستاها کار انجام شود شهرها ایمن خواهند بود.

وی افزود: در شهرستان املش توانستیم با همت جهاد کشاورزی-بهداشت-آب-مراکز بهداشتی ودرمانی وشوراها ودهیاران ازتب کریمه کنگو پیشگیری نماییم

 

نماینده عالی دولت در شهرستان املش  همچنین به کلاس های آموزشی از طریق جهاد کشاورز-آب وفاضلاب روستایی وشهری به بخشداران تاکید داشت و گفت:در حوزه آب شرب روستایی وشهری هیچ گونه آلایندگی مشاهده نمی شود.

وی در پایان به طرح الکترونیکی نسخه های دارویی اشاره کرد و از ریاست علوم پزشکی خواست تا هرچه سریعتر نسخه ها وداروهای شهرستان املش بصورت الکترونیکی شوند.


انتهای پیام
بنر-رانکوه-نیوز-ادامه-مطلب.

نظر دهید