چای شما
اختصاصی رانکوه نیوز
تاریخ انتشار : ۲۳ دی ۱۳۹۷ در ۱۰:۴۹ ق.ظ , کد خبر:   74883

نماینده شهرستان های رودسر و املش :

پایگاه خبری تحلیلی رانکوه نیوز: (Rankoohnews)
فاضلاب املش و رودسر با اخذ اعتبارات کافی از بودجه ۹۸ اجرایی خواهند شد

جلسه بررسی موانع و مشکلات حوزه آب شرب روستایی و شهری شهرستانهای رودسر و املش با حضور مهندس اسماعیلی مدیر محترم دفتر آب شهری و روستایی کشور و مدیر عامل محترم آب شهری و روستایی استان گیلان و مسؤلین ودست اندرکاران محلی در محل فرمانداری شهرستان املش برگزار شد.

به گزارش خبرنگار رانکوه نیوز ؛ دراین جلسه دکتر عباسی نماینده مردم املش و رودسر در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: مشکلات در شهرستان املش یک بخش آن خشکسالی است و بخش دیگر بارندگی و مشکلات ناشی از آن که فرسودگی شبکه هااست و نیاز به اصلاح آنهاست.

عباسی شهر کلاچای را از لحاظ فرسودگی شبکه ها بسیار بحرانی ارزیابی کرد و افزود:در چابکسرهم تعداد زیادی از شهروندان از انشعاب آب بهره مند نیستند .وی درادامه از تصفیه خانه طول لات سخن گفت و ادامه داد: می خواستند تصفیع خانه را ضربه گیری کنند و کدورت آب را پایین پایین بیاورند تا در زمان بارندگی مشکلات آب حل شودو اکنون در دست پیمانکار است تا به مرحله اجرا برسد.

نماینده مردم املش و رودسر همچنین به کندی روند پروژه سد پلرود اشاره کرد و افزود: پیرو صحبتی که با دکتر نوبخت و اردکانیان و فرمانده قرارگاه داشتیم از این پروژه که به کندی پیش میورد گله وشکایت داشتم وبیان کردم که با نگرانی مردم مواجه هستیم.

وی با بیان اینکه سیاست دولت اینست تا جاهایی که با تنش آبی و خشکسالی مواجه هستند را رفع نماید افزود: بعضی از روستاهای بالادست مانند کجید سمام که از ییلاقات است را مجبوریم با تانکر آبدهی نماییم و یا از منبع صندوق توسعه تامین کنیم.

عباسی اضافه کرد: درحال حاضر آنچه که در شهرستان املش لازم است انجام گیرد تقویت آب شهر است تا در تابستان آینده با مشکل کم آبی مواجه نشویم ودراین خصوص خواستار همکاری بیشتر شما مسوولین مربوطه درجهت تسریع روند پروژه هستم.انتظار ما ایسنت که سهم شهرستانها روستاهای ما از این اعتبارات کمتر نباشد و توزیع عادلانه منابع صورت گیرد و به مردم عزیز این قول را دهیم در آینده بدلیل تامین اعتبار،توانستیم با حفر دو حلقه چاه در مسیر، مشکل کاهش آب را حل نماییم.

نماینده شهرستان های رودسر و املش؛ همچنین به فاضلاب شهر املش اشاره کرد و افزود: فاضلاب شهر املش در بودجه سال ۹۸ در برنامه فاضلاب رودسر قرارخواهد گرفت گیردو با آخذ اعتبارات کافی فاضلاب دو تا شهرستان اجرایی می شود

عباسی در پایان خاطر نشان کرد:آنچه که اراده وزارت نیرو است که بخشی از مشکلات حل شود و اگر در این مورد نظر کارشناسی اعلام نشود و مردم نگران شدند بنده بعنوان نماینده، مدیران استانی را خواهم دیدو آن موقع است که دیر خواهد شد.

گفتنی است بازدید میدانی از پروژه های نیمه تمام توسط نماینده مردم رودسر و املش و مسئولین صورت گرفت.

عکس و خبر : ابوالفضل شکری


انتهای پیام
بنر-رانکوه-نیوز-ادامه-مطلب.

نظر دهید