چای شما
اختصاصی رانکوه نیوز
تاریخ انتشار : ۲۴ اسفند ۱۳۹۷ در ۱۱:۱۳ ب.ظ , کد خبر:   76561

پایگاه خبری تحلیلی رانکوه نیوز: (Rankoohnews)
غرس ۷۰۰۰ اصله نهال در شرکت صنایع سیمان گیلان سبز دیلمان

به مناسبت هفته منابع طبیعی،تعداد۷۰۰۰اصله نهال در شرکت صنایع سیمان گیلان سبز دیلمان غرسگردید

 

به گزارش خبرنگار رانکوه نیوز، به مناسبت ایام گرامیداشت هفته منابع طبیعی و آیین درخت کاری در ماه اسفند در سطح کشور،این سنت سالیانه،طی مراسم با شکوهی با حضور میهمانان ویژه استان گیلان و شهرستان سیاهکل در محل کارخانه سیمان گیلان سبز برگزار گردید.

 

در این مراسم که به همت محیط زیست،منابع طبیعی و جنگلداری،شرکت صنایع سیمان گیلان سبز از چندین روز قبل برنامه ریزی گردیده بود تعداد ۷۰۰۰ نهال مختص منطقه و سازگار با آب و هوای آن در محوطه اطراف کارخانه سیمان گیلان سبز دیلمان کاشته شد.

مهندس قدمی ضمن خیر مقدم به میهمانان و بیان رهنمودهای رهبر انقلاب اسلامی در رابطه با اهمیت درخت و پوشش گیاهی،فرهنگ سازی در زمینه این سنت سالیانه را بیش از پیش یاد آور شد و بر ضرورت همکاری تمامی ارگان ها بر تلاش و همت و همکاری بر ساخت و ساز طبیعت صحبت هایی ایراد نمودند.

در ادامه حجه الااسلام کریمی امام جمعه محترم شهرستان سیاهکل نیز ضمن تقدیر از برپایی این آیین و سنت و تلاش کلیه دست اندرکاران بر اهمیت حفظ منابع طبیعی و جنگل های سطح شهرستان که نعمت های خدادادی هستند سخنرانی ایراد نمودند.

در ادامه ضمن تشکر از حضور کلیه میهمانان استان و شهرستانی، از آقایان مازیار امیدی خبرنگار خبرنامه دیلمستان و ،مهندس امینیان رئیس منابع طبیعی شهر دیلمان با اهدا لوحی به سبب مهیا سازی شرایط همیاری تمامی نهادها برای همکاری های موثر تقدیر و تشکر گردید.


انتهای پیام
بنر-رانکوه-نیوز-ادامه-مطلب.

نظر دهید