چای شما
تاریخ انتشار : ۵ آذر ۱۳۹۶ در ۸:۲۲ ب.ظ , کد خبر:   63730

پایگاه خبری تحلیلی رانکوه نیوز: (Rankoohnews)
عملیات نصب سرعت گیر در شهر املش

با اجرای عملیات آسفالت خیابانها و معابر اصلی و از بین رفتن سرعت گیرهای سطح شهر ، سرعت انواع وسایط نقلیه افزایش یافته که در برخی موارد منجر به تصادف نیز شده است .

 

به گزارش خبرنگار رانکوه نیوز؛ شهرداری املش با همکاری پلیس راهور اقدام به جانمایی مکان های پیشنهادی نموده که بر حسب اولویت جهت افزایش امنیت عبور و مرور در شهر و حفظ جان عابران اقدام به نصب سرعت گیر ها خواهد کرد .

به دلیل مسایل و مشکلات ذکر شده اولویت اول شهرداری ایجاد سرعت گیر در بلوار شهدای منا بوده که بر اساس استاندارد شورای ترافیک و پلیس راهور شهرستان این امر محقق گردید .

نصب سرعت گیرها برای خیابانهایی که سرعت عبور و مرور در آن افزایش یافته با هماهنگی رئیس پلیس راهور و بعد از انجام کارشناسی فنی انجام خواهد شد.

مهندس رنجبر شهرداراملش نیز پیرامون فعالیت های این شهرداری گفت : هدف مجموعه شهرداری املش خدمات رسانی به همه در تمام حوزه های شهری است و از مشارکت مردم در همراهی و همکاری در پروژه های شهرداری تقدیر و تشکر می نماییم ،

وی افزود: امیداست در راستای توسعه پایدار جهت رفاه شهروندان با همکاری تمامی دستگاههای اجرایی شهرستان گامهای مثبت و ارزنده ای برداریم .

بنر-رانکوه-نیوز-ادامه-مطلب.

نظر دهید