چای شما
اختصاصی رانکوه نیوز
تاریخ انتشار : ۲۸ آبان ۱۳۹۷ در ۸:۱۸ ب.ظ , کد خبر:   73155

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری گیلان در لنگرود

پایگاه خبری تحلیلی رانکوه نیوز: (Rankoohnews)
عملکردها نشان دهنده کارهای سازنده فرماندار لنگرود است

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری گیلان گفت: امروز شهرستان لنگرود در ریلی قرار گرفته که بسیاری از موضوعات ان در حال انجام شدن است  و کار را برای فرماندار جدید سخت کرده است. عملکردها نشان دهنده کارهای سازنده فرماندار لنگرود است.

 

 

 

به گزارش خبرنگار رانکوه نیوز، سید محمد احمدی ،عصر امروز در جلسه شورای اداری شهرستان لنگرود که با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری گیلان با دستور جلسه آئین تکریم فرماندار پیشین و معارفه سرپرست فرمانداری شهرستان لنگرود در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار  شد گفت:  کم ترین تنش ها از شهرستان لنگرود گزارش شده است و امروز شهرستان لنگرود در ریلی قرار گرفته که بسیاری از موضوعات ان در حال انجام شدن است  و کار را برای فرماندار جدید سخت کرده است.

 

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری گیلان با تاکید بر اینکه کشور باید با تدبیر اداره شود و وحدت جعبه سیاه آن است، افزود: در دنیا سراغ نداریم انقلابی همانند  انقلاب اسلامی که از اولین روز انقلاب تا امروز کوچک ترین انحرافی در اصول و مشی آن به جود نیامده است.

وی با اشاره  به مشکلات، تنگناه ها و هجمه های استکبار علیه نظام، تصریح کرد: استراتژی توسعه ما در قبال این‌هجمه ها که درصدد هستند صادرات نفت را به حداقل برسانند این است که ما باید بدون‌نفت روی پای خود بایستیم و اقتصاد مقاومتی که گفتمان ارزشمندی است ، باید در این تحریم ها بروز کند و به معنای واقعی به رونق برسیم.

 

احمدی ادامه داد: درامدهای نفتی نتیجه فعالیت های اقتصادی نیست و به مرور برای ما اسیب های زیادی بوجود می آورد و استراتژی توسعه استان ما تجارت ، کشاورزی و   گردشگری است  که باید از تجربه ها براساس نسخه های موجود در کشور استفاده و در این شرایط باید  امید به مردم در جامعه را  افزایش دهیم.

 

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری گیلان گفت:  صادرات استان در هفته ماه سال جاری علی رقم‌جنگ رسانه ای که استکبار به سرکردگی امریکا ایجاد کرده  و ناپایداری در اقتصاد کشور از رویکردهای دشمنان است اما توانستیم در هفت ماهه سال جاری ۲۵۰ میلیون دلار صادرات انجام دهیم که  ۵۸ درصد رشد نسبت به مشابه سال قبل را نشان می دهد.

 

 

وی با بیان اینکه محمد رنجبر، با حفظ مسئولیت به سرپرستی فرمانداری منصوب شد، اظهار کرد: ایشان باید در دوره تصدی تعامل موجود در شهرستان را که ماحصل تلاش های بسیاری است، حفظ کنند و   استفاده از همه ظرفیت ها برای توسعه شهرستان  از مهم ترین مطالبات است.

 

عکس و خبر: ابوالفضل شکری


انتهای پیام
بنر-رانکوه-نیوز-ادامه-مطلب.

نظر دهید