چای شما

مدیرکل امور اجتماعی سازمان اوقاف کشور در یادواره شهدای روستای جیرگوابر رانکوه:

تاریخ انتشار : ۳ آذر ۱۳۹۶ در ۱۰:۴۹ ق.ظ , کد خبر:   63630
عده‌ای در کشور کلید حل مشکلات را در مصالحه با دشمن می‌دانند

 

مدیرکل امور اجتماعی و موسسات خیریه سازمان اوقاف و امور خیریه کشور گفت: عده‌ای در کشور به غلط اعتقاد دارند که اگر با دشمن مصالحه کنیم مشکلات ما حل و رفع می‌شود.

 

 

به گزارش  رانکوه نیوز، حجت‌الاسلام والمسلمین ولی عادلی عصر امروز در مراسم یادواره شهدای بخش رانکوه املش اظهار داشت: شهدا برای دفاع از حق تا پای جان ایستادند و استقامت کردند و مؤمن واقعی ذلت در کنار خدا بودن را همیشه بر عزت در کنار دشمن خدا بودن ترجیح می‌دهد و سختی و دشواری مسیر در راه خدا را با دل و جان می پذیرد.

وی گفت: عده‌ای اعتقاد دارند که اگر با دشمن مصالحه کنیم بسیاری از مشکلات ما حل و رفع می‌شود در حالی که به هیچ وجه این گونه نبوده و نیست و نخواهد بود؛ مگر کشورهایی که با دشمن خویش کنار آمدند به پیروزی و موفقیت رسیدند و آیا آموزه‌های دینی ما این اجازه را می‌دهد.

مدیرکل امور اجتماعی و موسسات خیریه سازمان اوقاف و امور خیریه کشور افزود: شهدا بهترین مؤمنانی هستند که عظمتشان یک عظمت استثنایی است و شهدا حقانیت و مشروعیت نظام و انقلاب و ملت ایران هستند و هرگاه شهدا را از یاد ببریم در واقع خویش را از یاد برده‌ و به خود و آیندگان جفا کرده‌ایم.

عادلی گفت: ملت بزرگ ایران اسلامی با دست خالی و نیروی ایمان به خدا و روحیه معنوی و جوانان مذهبی خویش در برابر دشمن بعثی با همه حمایت‌هایی که از او می‌شد، ایستادگی کرد و اکنون وقتی می‌خواهند از ملت غیور ایران یاد کنند از شهدا یاد می‌کنند و نباید ذره‌ای در حق شهدا کم لطفی شود.

مدیرکل امور اجتماعی و موسسات خیریه سازمان اوقاف و امور خیریه کشور افزود: شهدا بهترین شاهد مثال و مصداق برای بیان و ذکر مؤمنان واقعی‌اند که می‌توان معرفی کرد که راضی به رضا و قضای الهی بودند و در مشکلات و سختی‌ها بسیار صبور و شکیبا و در مقابل دشمن شجاع و نترس بودند.

انتهای پیام/

 

بنر-رانکوه-نیوز-ادامه-مطلب.

نظر دهید