چای شما
تاریخ انتشار : ۲۲ مرداد ۱۳۹۷ در ۴:۲۱ ب.ظ , کد خبر:   69603

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی رودسر:

پایگاه خبری تحلیلی رانکوه نیوز: (Rankoohnews)
طراحی و ساخت خودرو برقی در دانشگاه آزاد رودسر ارائه می‌شود

رئیس دانشگاه آزاد رودسر و املش گفت: طرح‌های «سامانه همراه دانشجو» و «طراحی و ساخت خودرو برقی» از سوی استادان این واحد دانشگاهی ارائه شده است.

 

 

به گزارش رانکوه نیوز، حسین خارا رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد رودسر و املش  اظهار کرد: از شاخص‌های مأموریت واحد دانشگاهی رودسر و املش در حوزه پژوهش و فناوری، طرح «سامانه همراه دانشجو» و طرح اقتصادی دانش‌بنیان «طراحی و ساخت خودرو برقی» است که از سوی استادان این واحد دانشگاهی ارائه شده و در حال انجام مراحل ثبت در شورای اقتصاد و سرمایه‌گذاری دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان است.

وی افزود: یکی از دلایل روی‌آوردن به برنامه‌ریزی استراتژیک یا جامع در دانشگاه‌ها، تحولات شگرف و سریع جامعه امروزی است. به طور کلی تغییرات و تحولات تکنولوژی در جهان، تأثیرگذاری متقابل دانشگاه و جامعه در قالب ارتباطات گسترده و متعدد دانشگاه با محیط و گستردگی اغلب برنامه‌ها و مدت زمان آنها، زمینه‌هایی هستند که امروزه برنامه‌ریزی جامع را برای دانشگاه، امری ضروری و اجتناب‌ناپذیر می‌سازد.

خارا ادامه داد: ارتقای کیفیت آموزشی و مرتبه علمی استادان و کاربردی‌کردن رشته‌­ها و مقاطع تحصیلی با توجه به ظرفیت منطقه، جذب نیرو‌های متخصص و مخترع و شرکت‌های دانش‌بنیان، جذب پروژه‌های برون‌دانشگاهی و ارتقای ارتباط دانشگاه با صنعت و حمایت‌های مالی خیران از سیاست‌های پیش روی هیأت رئیسه این واحد دانشگاهی است.

 


انتهای پیام
بنر-رانکوه-نیوز-ادامه-مطلب.

نظر دهید