چای شما
تاریخ انتشار : ۱۷ آذر ۱۳۹۴ در ۱۰:۰۴ ب.ظ , کد خبر:   28678

با ما در صبح رانکوه بمانید

پایگاه خبری تحلیلی رانکوه نیوز: (Rankoohnews)
شهروند خبرنگار صبح رانکوه باشید + توضیحات

سرویس شهروند خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی صبح رانکوه از شما دعوت می‌کند تا عکس‌ها و ویدئوهایتان را از طریق این سرویس به اشتراک بگذارید.

 

شهروند خبرنگار ،سرویس جدید پایگاه اطلاع رسانی صبح رانکوه می باشد که هدف از راه اندازی سرویس شهروند خبرنگار صبح رانکوه ، اشتراک عکس‌ها و ویدئوهای شما از طریق سایت خبری صبح رانکوه جهت اطلاع وسیع تر شهروندان از رخدادهای شهرستان املش و رانکوه است.به وسیله این سرویس شهروند خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی صبح رانکوه می توانید خبرها، عکس‌ها و ویدئوهایتان را از طریق این سرویس با هزاران مخاطب به اشتراک بگذارید.

شما می‌توانید تصاویر و سوژه‌های خود را از این طریق به صبح رانکوه ارسال کنید و ما آن را به نام خودتان در بخش‌های خبری پایگاه اطلاع رسانی صبح رانکوه انتشار می دهیم.

اگر در حال حاضر رویدادی در اطراف شما در حال وقوع است، به وسیله موبایل، تبلت و دوربین خود آن را ثبت کنید و برای ما ارسال کنید.

برای ارسال سوژه‌های خود کافی است به یکی از دو روش زیر اقدام کنید:

۱- شماره تلفن۰۹۲۱۵۱۷۹۸۲۳ را با نام شهروند خبرنگارصبح رانکوه در گوشی موبایل خود ذخیره کنید و فقط از طریق نرم افزار تلگرام (فیلم و عکس) و سوژه‌های خود را برای ما ارسال نمایید.

۲- از طریق آی دی@sobherankooh_ir وارد تلگرام شده و برای ما ارسال کنید.

نکته : تمرکز بیشترصبح رانکوه بیشتر جهت انتشار اخبار و وقایع شهرستان املش و رانکوه است ولی اخبار های خارج از شهرستان نیز در بخش های خبری سایت با نام خودتان منتشر خواهد شد.

شایان ذکر است برای دریافت اخبار ما و عضویت در کانال تلگرامی باشگاه خبرنگاران کافی است روی لینک زیر کلیک کرده و سپس داخل کانال روی Join کلیک کنید:

https://telegram.me/sobherankooh_ir

با تشکر

گروه شهروند خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی صبح رانکوه

.


انتهای پیام
بنر-رانکوه-نیوز-ادامه-مطلب.

نظر دهید