چای شما
اختصاصی رانکوه نیوز
تاریخ انتشار : ۲۷ خرداد ۱۳۹۸ در ۴:۲۲ ب.ظ , کد خبر:   79671

سرپرست فرمانداری لنگرود در جلسه شورای فرهنگ عمومی عنوان کرد:

پایگاه خبری تحلیلی رانکوه نیوز: (Rankoohnews)
شهرستان لنگرود جزء شهرستان های با فرهنگ استان گیلان است

سرپرست فرمانداری لنگرود گفت: شهرستان لنگرود جزء شهرستان های با فرهنگ استان گیلان است

 

 

 

به گزارش خبرنگار رانکوه نیوز رنجبردر جلسه شورای  فرهنگ عمومی افزود: در اوقات فراغت علاوه بر کلاس های آموزشی باید خوب بازی کردن و ارتباطات را به بچه ها و دانش آموزان آموخت.وی با بیان اینکه جایگاه فرهنگ از آموزش و پرورش شروع می شود

 

 

 

وی افزود:کتاب و کتاب خوانی در بچه ها باید باعشق و علاقه صورت گیرد که نقطه سرخط آن کانون های پرورشی و آموزش و پروش است.

 

رنجبر همچنین به استفاده از فضاهای مجازی اشاره داشت وگفت:همه آسیبها را نمی شود تجربه کرد وتذکر داد وپدران ومادران نمیتوانند مراقب همه رفتارهای کودکان خود باشندبلکه باید به بچه ها انگیزه درونی داد تا خودش بتواند روی پای خود بیاستد وراه درست را انتخاب کند.

 

وی با بیان اینکه دریا از مواهب الهی است و باید از آن استفاده هدفمند کردافزود:امسال با همکاری شهرداری چاف و چمخاله جایگاه های تفریحی و گردشگری از جمله پارک توسکا برای رفاه حال مسافران و گردشگران احداث شده است.

 

رنجبر از ایجاد ۶۰۰کمد وسایل شخصی برای بانوان در ساحل چمخاله خبرداد و گفت:سعی کردیم نهایت آرامش وامنیت را برای مسافران و گردشگران تدارک دیده ایم تا با خاطره خوب و خوش از شهرستان خارج شوند.

 

سرپرست فرمانداری لنگرود درادامه به ورزش وجوانان پرداخت و افزود:از آموزش و پرورش میخواهم بامدارس روستاها برای اجرای مسابقه جوانان در روستا مدیریت داشته باشند تا جوانان روستا در مدارس به فعالیت رشته های ورزشی بپردازند.

 

وی در پایان به برگزاری جشنواره های خرمن،هندوانه،کشتی گیله مردی،برگزاری مسابقات در لوکلایه پرداخت و افزود:هرساله این جشنواره ها را با حضور اقشار مختلف برای شادی ونشاط مردم برگزار میکنیم.

خبرنگار و عکاس: ابوالفضل شکری


انتهای پیام
بنر-رانکوه-نیوز-ادامه-مطلب.

نظر دهید