چای شما
اختصاصی رانکوه نیوز
تاریخ انتشار : ۶ دی ۱۳۹۷ در ۴:۳۷ ب.ظ , کد خبر:   74313

فرماندار شهرستان املش

پایگاه خبری تحلیلی رانکوه نیوز: (Rankoohnews)
شهرستان املش ازمنظر ورزشی دارای پهلوانان و قهرمانانی در عرصه‌های استانی و  ملی است

فرماندار املش گفت:شهرستان املش ازمنظر ورزشی دارای پهلوانان و قهرمانانی در عرصه‌های استانی و ملی است.

 

 

به گزارش خبرنگار رانکوه نیوز، دکتر محمودی در جلسه شورای ورزشی شهرستان املش  اظهار داشت: املش یکی از معدود شهرستانهای است که به داشتن مفاخر علمی و کلامی در تارک استان می‌درخشد و از منظر ورزشی دارای پهلوانان و قهرمانانی است که در عرصه‌های شهرستان و ملی خوش درخشید که سوابق آنها در آرشیو ملحوظ است.

 

وی افزود: شهرستان املش دارای ۳۰ هیأت ورزشی حدود ۲۱۰۰ جوان خبره و کارآمد و دارای شناسه ورزشی در عرصه‌های استانی است که نشانگر بالندگی و پویایی و عزت و عظمت جوانان املشی است. بنظر تحت قیمومت حضرتعالی راه و رشد و تکامل ورزشی داشته است.

 

محمودی بیان داشت: ما از ۶ میلیاردو ۳۰۰ میلیون تومان از محل کمیسیون کارای شهرستان املش که پرداخت شد ، ۴۵ درصد از این اعتبارات به ورزش اختصاص دادیم تا در حوزه‌های متنوع کاری مشغول شوند.

 

فرماندار املش با اشاره به موانع فراروی توسعه ورزشی شهرستان گفت: اگر از محل منابع ملی و استانی نگاهی به ورزش شهرستان داشته باشید تا رفع دغدغه‌های ورزشی، ما یکی از مهم‌ترین زمینه‌های ورزش ما در هیأت فوتبال زمین خرشتم است. که تنها زمین موسع و مناسب و مساعد شهرستان املش است، ولی وضعیت مناسب و در خور توجهی ندارد تسطیح شده اما مورد تأیید نماینده نیست و بحث مشکل آب این زمین- علیرغم اختصاص اعتبار ولی حمایتی نشده است.

 

محموی تصریح کرد: ۳۰۰ میلیون تومان را از محل سرفصل به این زمین اختصاص دادیم. مشکل این زمین، علیرغم مکاتبات انجام شده با زنگنه در مورد چمن مصنوعی است،انتظار می‌رود تنها زمین شهرستان به چمن مصنوعی منقوش شود.

 

وی افزود: در هر صورت یک زمین در املش شمالی داریم ورزشگاه آن تأمین‌کننده ورزشکاران است اما فاقد ابزار نیمه مدرن هست این زمین بالای ۲ هزار متر است و سند دارد  که در منطقه هردوآب واق شده  ولی فاقد  سوله مناسب و قابل توجه و در قامت جوانان این منطقه می باشد.

 

محمودی اذعان داشت: زمین ورزشی دیگر شهرستان املش ،در رانکوه واقع شده است این زمین به نام شهید خوش‌خواهش با ۹۰۰۰متر است ، بسیار مستعد فراخ و پهناور است اما فاقد ابتدایی ترین تجهیزات ازجمله رختکن ، فنس کشی،فاقد سکوی تماشاگر میباشد که امیدواریم با بازدید امروز مدیرکل ورزش و جوانان گیلان از این زمین امکانات آن به زودی راه اندازی شود.

 

عکس و خبر: ابوالفضل شکری


انتهای پیام
بنر-رانکوه-نیوز-ادامه-مطلب.

نظر دهید