چای شما
اختصاصی رانکوه نیوز
تاریخ انتشار : ۲۱ آبان ۱۳۹۷ در ۹:۴۷ ق.ظ , کد خبر:   72861

شهردار املش در گفتگو با رانکوه نیوز:

پایگاه خبری تحلیلی رانکوه نیوز: (Rankoohnews)
شهرداری املش با کمبود بودجه، مواجه است

شهردار املش  با اشاره به معضل شدید مالی گفت:شهرداری املش درجه و رتبه اش در مقایسه با شهرداری های دیگر شرایطش خاص تر است.

 

 

 

ناصر رنجبر درگفتگو با خبرنگار رانکوه نیوز  اظهارکرد: بودجه سالانه شهرداری املش هشت و نیم میلیارد تومان در نظر گرفته شده است که از این میزان ۶میلیارد تومان محقق می شود ،که با ۱۲ میلیارد تومان بدهکاری گذشته و  ۳۵۰ میلیون پرداخت حقوق و مزایا  ماهیانه روبرو هستیم که این بودجه شهرداری کفاف هزینه‌های را نمی‌دهد.

 

وی افزود:با توجه اینکه  ۸۰ درصد از کوچه ها و معابر خاکی بوده و راه های مواصلاتی عمر مفیدشان به پایان رسیده است.اما پروژه کمربندی را از سال گذشته با یک میلیارد شروع کرده ایم.

 

شهردار املش بیان داشت: حدودا یکسالی که در خدمت شهروندان املش هستیم در خصوص پسماند در رودخانه شلمان رود مشکلی نداریم، حدود ۲ میلیون تومان هزینه برای ما دارد که از حوزه املش خارج می شود.ما چند طرح اقتصادی تهیه کردیم با همکاری و مشارکت شورای شهر و فرمانداری این طرح ها باید با مبادلات دستگاه های اجرایی از جمله اداره آب منطقه ای هست و دیگیری قوقه قضاییه به پیش برود.

 

عکس و خبر: ابوالفضل شکری

 


انتهای پیام
بنر-رانکوه-نیوز-ادامه-مطلب.

نظر دهید

  • پاسخ
    صادقی - املش
    آبان ۲۲, ۱۳۹۷ در ۹:۳۱ ب.ظ

    به باور افکار عمومی شهروندان املشی شهرداری املش علاوه بر کمبود بودجه با کمبود کارکنان و پرسنل توانمند به امورات و کارهای شهرداری روبرو بوده و اکثر افراد شاغل در شهرداری فاقد تخصصهای لازم در انجام وظائف محوله می باشند