چای شما
اختصاصی رانکوه نیوز
تاریخ انتشار : ۲۵ آبان ۱۳۹۷ در ۱:۰۱ ب.ظ , کد خبر:   73048

امام جمعه لنگرود در یادواره شهدای جیرگوابر رانکوه

پایگاه خبری تحلیلی رانکوه نیوز: (Rankoohnews)
شهدا مخالف سرسخت افکار لیبرالیستی بودند

امام جمعه شهرستان لنگرود گفت: همه می دانیم که امام و شهدا مخالف سرسخت افکار لیبرالیستی بودند و در وصیت نامه امام راحل هم به وضوح آمده است.

 

به گزارش خبرنگار رانکوه نیوز ؛ حجهالاسلام و المسلمین سلیمانی امام جمعه لنگرود در یادواره شهدای روستای جیرگوابر از بخش رانکوه املش برگزار شد اظهار داشت: امروز بسیاری از ملت های دنیا با الگو برداری از ملت بزرگ ایران اسلامی در مقابل استکبار جهانی و رژیم اشغالگر قدس ایستادگی و مقاومت می کنند و به پیروزی هایی هم دست یافته اند که این حاصل فرهنگ ایثار و مقاومت و ایستادگی و شهادت است.

وی افزود: متاسفانه عده ای در داخل با افکار لیبرالیستی هنوز بر طبل رابطه با آمریکا را می کوبند و دشمنان قسم خورده این ملت و مملکت را بهترین ناجیان و حامیان این کشور فرض می کنند و همه می دانیم که امام و شهدا مخالف سرسخت افکار لیبرالیستی بودند و در وصیت نامه امام راحل هم به وضوح آمده است.

امام جمعه لنگرود تصریح کرد: شهدا بارزترین مدال آوران فرهنگ توحیدی و الهی بودند و باارزش ترین فضایل را در اوج جوانی کسب کردند و امروز نسل نوجوان و جوان جامعه نیاز دارد هرچه بیشتر با فرهنگ شهادت آشنا شود و از بُعد دشمن شناسی دارای بصیرت بالایی باشد.

 

سلیمانی خاطر نشان کرد: جمهوری اسلامی ایران به یک قطب قدرتمند منطقه در دنیا تبدیل و معرفی شده است.


انتهای پیام
بنر-رانکوه-نیوز-ادامه-مطلب.

نظر دهید