چای شما
اختصاصی رانکوه نیوز
تاریخ انتشار : ۲۴ اسفند ۱۳۹۷ در ۸:۵۸ ب.ظ , کد خبر:   76556

معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری املش

پایگاه خبری تحلیلی رانکوه نیوز: (Rankoohnews)
شهدای انقلاب الگویی برای منطقه، کل جهان و همه نسلهای بعدی شدند

معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری املش گفت: شهدای انقلاب الگویی برای منطقه، کل جهان و همه نسلهای بعدی شدند

به گزارش خبرنگار رانکوه نیوز، حیدری نژاد  در جلسه ستاد راهیان نور این شهرستان املش  با تبریک ماه رجب وفرا رسیدن سال جدید با بیان اینکه در غرب و جنوب ایران مناطق نورانی وجود دارد که همه ما به نوعی با این مناطق ارتباط داریم افزود: دراین مناطق انسانهایی حضور داشتندکه بهترین دوران خودشان را جهت دفاع از انقلاب ، ارزشهای انقلاب اسلامی از میهن خودشان و کشورشان ومردمشان به یادگار گذاشتند

 

وی افزود:زحمات فراوانی که رزمندگان ۸ سال دفاع مقدس در مناطق عملیاتی داشتند انسانهای پاکی بودند که بهترین هدیه خداوند یعنی جانشان را تقدیم این نظام و انقلاب کردند چه بعنوان شهدای عزیز و چه بعنوان شهدای گمنام آشنایی داریم

 

حیدری نژاداضافه نمود: سالهاست که از دفاع مقدس گذشته و ما امروز شاهدجوانانی هستیم که دفاع مقدس را از نزدیک ندیدند وبا روحیات رزمندگانی که درآن زمان جنگیدند ارتباط نداشتند چون بدنیا نیامده بودند.

 

وی با بیان اینکه همه ما بعنوان کسانی که زمان دفاع مقدس را لمس کردندو خاطره دارند و ارزشهای نابی که در میادین جنگ رقم خورد موظیم در هر مسوولیتی که هستیم آن ارزشها را به نسل جوان منتقل کنیم .

 

معاون سیاسی واجتماعی فرمانداری املش درادامه بهترین انسانها و الگوها را شهدای انقلاب عنوان کرد و گفت: این انسانهای پاک الگویی برای منطقه و کل جهان وبرای همه نسلهای بعدی که بدنیا خواهند آمدشدند.وی بیان داشت :امروز موظفیم تا نسل دوران دفاع مقدس و ارزشهای دفاع ارزشهایی که شهدا جان وخونشان را دادند به نسل جدید پیوند بزنیم.

 

وی با اشاره به اینکه راهیان نور یکی ازآن ارزشهاست وافرادی که وارد آن مناطق می شوند دل نوشته های کسانی که ازاین مناطق بازدید می کنند نشان دهنده اینست که این مناطق متبرک است و خون شهدا اثرش را بر جوانان ما خواهد گذاشت خاطرنشان کرد:کسانی که بعنوان راوی حضور دارند وخاطرات دفاع مقدس را درمکانی متبرک به خون شهدا است برای جوانان بازگو می کنند ودیدن این مناطق در رفتار و عقاید ما بازبینی می شود.

حیدری نژاد با بیان اینکه درمناطق غرب و جنوب کشور همه امکانات فراهم است تا از این عزیزان در طول سال خصوصا درایام نوروز پذیرایی شود و هم خاطرات دوران جنگ برایشان تداعی شود و افراد از نزدیک این مناطق را ببینند وانشا.. با روحیه خوب برگردند.

معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری املش درپایان افزود: انشاا…خداوند کمک نماید تا بتوانیم عزیزانی که به مناطق راهیان نور مشرف میشوند، دست فرماندهی محترم سپاه را بگیریم تا این عزیزان بتوانند از مناطق دفاع مقدس دیدن نمایند.

 


انتهای پیام
بنر-رانکوه-نیوز-ادامه-مطلب.

نظر دهید