چای شما
اختصاصی رانکوه نیوز
تاریخ انتشار : ۲۲ تیر ۱۳۹۸ در ۹:۵۸ ق.ظ , کد خبر:   80459

فرماندار رودسر در گفتگو با رانکوه نیوز خبر داد

پایگاه خبری تحلیلی رانکوه نیوز: (Rankoohnews)
شناساندن محصولات منطقه با حفظ آیین های گردشگری از جمله اهداف برگزاری جشنواره  کشاورزی در رودسر است

فرماندار رودسر گفت : شناساندن محصولات منطقه با حفظ آیین های گردشگری از جمله اهداف برگزاری جشنواره گردشگری کشاورزی در رودسر  است.

 

دکتر اسماعیل پور در حاشیه بازید ار جشنواره گردشگری کشاورزی منطقه اشکور  در روستای شوک در گفتگو با خبرنگار رانکوه نیوز هدف از برگزاری جشنواره گردشگری کشاورزی را شناساندن محصولات منطقه با حفظ آیین های گردشگری عنوان کرد وافزود:این جشنواره با استقبال بی نظیری همراه بود تا مردم بتوانند با اندوخته های خود آشنا شوند.

 

وی افزود:برگزاری چنین جشنواره هایی باعث می شود تا تکنولوژی مرتبط با کشاورزی توسعه یابد و جوانان بیشتری مشغول بکار شوند وهمچنین پرتی محصولات وضایعات به حداقل برسد.اسماعیل پور با بیان اینکه ۳۵درصد ضایعات در کشاورزی وجود دارد افزود:با توسعه و ایجاد تکنولوژی در کشاورزی اگر بتوانیم ضایعات را به ۱۰درصد برسانیم ،گام بزرگی در راستای صنعت برداشته ایم.

 

فرماندار رودسر درادامه به رفع موانع تولید اشاره داشت وافزود:برای رفع موانع تولید توانستیم مشکلات ۳ کارخانه را با ۷۰۰نفر اشتغال رفع نماییم.

 

وی همچنین به جذب سرمایه گذار اقتصادی در منطقه رودسر اشاره کرد و افزود:سرمایه گذار جهت ساماندهی ساحل به طول ۱۰ کیلومتر جذب شده است و در حال مراحل اجرای کارها است.هچنین اگر برای پسماند در روستا ها نیز سرمایه گذار جذب شود ما هرگونه حمایت را مبذول می داریم.
فرماندار رودسر درپایان مشکل ترافیکی میدان شهدای این منطقه را در ۳ طرح ؛تعریض خیابانها،موانع ترافیکی وایجاد خیابان یکطرفه و جایگزین کردن مسیر ها احیا از واحدی به طرف کمربندی عنوان کرد.

خبرنگار و عکاس: ابوالفضل شکری


انتهای پیام
بنر-رانکوه-نیوز-ادامه-مطلب.

نظر دهید