چای شما
اختصاصی رانکوه نیوز
تاریخ انتشار : ۱۷ آذر ۱۳۹۷ در ۶:۳۹ ب.ظ , کد خبر:   73705

در فصل نقل و انتقالات

پایگاه خبری تحلیلی رانکوه نیوز: (Rankoohnews)
شش بازیکن جدید به ترکیب تیم فوتبال شهرداری کلاچای افزوده شدند

مدیر عامل باشگاه فرهنگی و ورزشی شهرداری کلاچای با اشاره به انجام نقل و انتقالات در باشگاه برای نیم فصل دوم رقابت های لیگ برتر فوتبال بزرگسالان باشگاهای استان گیلان از عقد قرار داد با شش بازیکن جدید در این باشگاه خبر داد.

 

مصطفی زاهدی در گفتگو با خبرنگار رانکوه نیوز با تاکید بر ضرورت حضور مقتدرانه در نیم فصل دوم رقابت ها، بکارگیری برخی بازیکنان جدید در برخی از پست ها را الزامی دانست و گفت :به همین علت در نیم فصل دوم بازیکنان خوبی در برخی پست ها به خدمت گرفته شده تا تیم را همراهی کنند.
وی بازیکنان جدید به خدمت گرفته شده را که در پست هافبک و دفاع از آنها استفاده خواهد شد آقایان علی رضا زاده، مهدی رحیمی، فرشاد رضوی پور، پژمان بذر افشان، محسن کاظمیان، و مهدی کاظم زاده اعلام کرد.
به گفته زاهدی، سه بازیکن جدید بومی منطقه و سه بازیکن دیگر از شهرهای شرق گیلان هستند.
مدیر عامل باشگاه فرهنگی و ورزشی شهرداری کلاچای با تمجید از درخشش تیم فوتبال شهرداری کلاچای در نیم فصل اول رقابت ها ابراز امیدواری کرد در نیم فصل دوم مطمئنا جایگاه و شرایط بهتری در جدول خواهیم داشت.
تیم شهرداری کلاچای در نیم فصل نخست رقابت های لیگ برتر فوتبال گیلان با کسب ۲۱امتیاز در مکان پنجم مسابقات قرار گرفت.
دور برگشت لیگ برتر فوتبال گیلان از فردا یکشنبه آغاز و تیم شهرداری کلاچای در دیدار خارج از خانه با تیم سردار جنگل صومعه سرا مصاف خواهد داشت.
در لیگ برتر فوتبال بزرگسالان باشگاهای استان گیلان جام گیل ۱۴تیم حضور دارند که به صورت رفت و برگشت با یکدیگر مسابقه می دهند.

عکس و خبر: خدیجه جعفر پور


انتهای پیام
بنر-رانکوه-نیوز-ادامه-مطلب.

نظر دهید