چای شما

تاریخ انتشار : ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ در ۸:۵۶ ق.ظ , کد خبر:   68252
سومین جلسه شورای هماهنگی مبارزه با موادمخدر شهرستان املش برگزار شد

سومین جلسه شورای هماهنگی مبارزه با موادمخدر شهرستان املش با حضور شاهکو ئی دبیر شورای هماهنگی مبارزه با موادمخدر استان گیلان به ریاست یونس محمودی فرماندار این شهرستان با حضورهمه اعضا جلسه در سالن اجتماعات فرمانداری تشکیل شد.

 

به گزارش رانکوه نیوز ؛ دراین نشست نماینده عالی دولت در شهرستان ضمن تبیین و تشریح عملکرد دولت در میدان مقابله و مبارزه با مواد مخدر اظهار داشت رویکرد فرهنگی ، اجتماعی در این حوزه از مهمترین ره آورد دولت تدبیرو امید است. ایشان بر حفظ و ایجاد تشکلهای مردمی (سمن ها)و تعمیق مناسبات و نقش محوری آموزش در سه ضلع خانواده ، مکانهای آموزشی وجامعه در پیشگیری و کاهش آسیب های اجتماعی بسیار مهم برشمردند.

سپس حیدری نژاد دبیر و معاونت فرمانداری شهرستان املش به ارائه گزارشی کامل از سیر اهم فعالیتها و اقدامات صورت گرفته از سوی شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان پرداخت.

در ادامه محمد حسین شاه کوئی دبیر شورای هماهنگی مبارزه با موادمخدر استان ضمن ابراز خورسندی از مجموعه اقدامات شهرستان در حوزه مبارزه با مواد مخدر این فعالیت ها را بسیار مثبت و خوب ارزیابی کرد.ایشان افزود مواد مخدر بعنوان چهارمین معزل جهانی عامل مهم بروز بسیاری از نابسامانی های اجتماعی است برای مقابله با این پدیده شوم هزاره سوم نیازمند عظم ملی برای بالفعل نمودن همه پتانسیلهای مردمی هستیم.

در خاتمه ازچند تن فعالان مبارزه با مواد مخدر شهرستان املش با اعطای لوح تقدیر توسط یونس محمودی فرماندار شهرستان و شاهکوئی دبیر شورای هماهنگی استان تقدیر شد.

بنر-رانکوه-نیوز-ادامه-مطلب.

نظر دهید