چای شما

تاریخ انتشار : ۱۳ بهمن ۱۳۹۳ در ۹:۵۳ ب.ظ , کد خبر:   16121
دو خبر کوتاه از افتتاح پروژه های عمرانی دهه فجر در املش
اختصاصی                          رییس اداره راه و شهرسازی شهرستان املش از افتتاح  وبهره برداری آسفالت راه های روستاهای رانکوه  به مناسب دهه فجر خبر داد.

رضائی رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان املش در گفتگو با خبرنگارصبح رانکوه گفت: بهره برداری از آسفالت راه های روستایی آسیابسران به طول یک کیلومتر، راه درزی گوابر به للیم به طول ۳/۱ کیلومتر، راه رسیدگی به لگموج به طول ۳/۱ کیلومتر و راه موسی کلایه به گورج و کُلامرود به طول ۱۲ کیلومتر در مجموع ۶/۱۵ کیلومتر با صرف ۲ میلیارد و ۵۱۸ میلیون تومان اعتباردر دهه فجر امسال صورت می گیرد.

————————————————————————————————————————————————

رئیس اداره آب و فاضلاب روستایی شهرستان املش در گفتگو با خبرنگارصبح رانکوه گفت: با افتتاح دو پروژه آب شرب در روستاهای کوهپایه­ای جیرگوابر و سوخته­کیش در بخش رانکوه این شهرستان در دهه فجر امسال ۳۲۰ خانوار این دو روستا از آب در شرب کافی و بهداشتی برخوردار می شوند.

علیزاده افزود: در اجرای این دو پروژه یک مخزن ۲۰۰ متر مکعبی همراه با یک کیلومتر خط انتقال در جیرگوابر، دو مخزن ده متر مکعبی همراه با یک ایستگاه یک کیلومتر خط انتقال در جیرگوابر، دو مخزن ده مترمکعبی همراه با یک ایستگاه پمپاژ و ۱۲۰۰ متر خط انتقال سایت هلوسرا در مجموع ۲ میلیارد ریال اعتبار هزینه شده است.

 

بنر-رانکوه-نیوز-ادامه-مطلب.

نظر دهید