چای شما
اختصاصی رانکوه نیوز
تاریخ انتشار : ۵ تیر ۱۳۹۸ در ۲:۴۷ ب.ظ , کد خبر:   79874

رئیس تامین اجتماعی املش در گفتگو با رانکوه نیوز :

پایگاه خبری تحلیلی رانکوه نیوز: (Rankoohnews)
سال گذشته  بیش از ۱۷۰۰۰ لیست حق بیمه بصورت اینترنتی در املش ارسال شد

رئیس تامین اجتماعی املش گفت:بیش از ۱۳۰۰ مستمری بگیر و نزدیک به ۶۲۰۰ بیمه شده اصلی به اتفاق افراد تبعی خود تحت پوشش تامین اجتماعی املش هستند

 

 

 

نصرت الله پورقربان در گفتگو با خبرنگار رانکوه نیوز با اعلام این خبر اظهار داشت : در ابتدای سال‌جاری تعداد ۳۰۶۸ بیمه شده اجباری ، ۱۲۷۵ بیمه شده مشاغل آزاد ، ۱۳۸ بیمه شده اختیاری ، ۵۰۳ کارگر ساختمانی ، ۲۴۰ بافنده ، ۵۵۴ راننده عمده ترین گروههای بیمه ای از جمعیت ۶۱۹۵ نفری بیمه شدگان اصلی تحت پوشش این شعبه را تشکیل داده است .

 

 

وی با بیان اینکه ۸۵۲ بازنشسته ، ۱۲۹ ازکارافتاده و ۳۵۶ بازمانده نیز جامعه مستمری بگیران شهرستان را تشکیل می دهند افزود : درسال گذشته به‌منظور ارائه تعهدات کوتاه مدت ( غرامت‌ها و کمک هزینه ها ) تعداد ۵۸۰ فقره سند صادر و بیش از ۱۰۹ میلیون تومان پرداخت صورت گرفت .

 

 

رئیس شعبه املش در بخش دیگری از سخنان خود با اعلام این مطلب که در سال گذشته بیش از ۱۰۷۰۰ جلد دفترچه درمانی صادر و تجدید شده است خاطر نشان کرد : این تعداد در سه ماهه نخست سال‌جاری بیش از ۲۴۶۰ جلد بوده است .

 

 

پورقربان همچنین با اشاره به توسعه خدمات الکترونیکی افزود : در سال ۹۷ بیش از ۱۷۰۰۰ لیست حق بیمه ( طی ۱۲ ماه ) بصورت اینترنتی ارسال شد و بالغ بر ۲۵۷۰۰ فیش حق بیمه توسط بیمه شدگان با استفاده از این بستر اخذ شد .

 

 

کارفرمایان املشی بیش از ۴۲ میلیارد ریال به تامین اجتماعی شهرستان بدهکار هستند.


انتهای پیام
بنر-رانکوه-نیوز-ادامه-مطلب.

نظر دهید