چای شما

تاریخ انتشار : ۴ آبان ۱۳۹۶ در ۱۰:۳۳ ق.ظ , کد خبر:   62241
رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان رودسر معرفی شد / تصاو
جلسه تکریم و معارفه رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان رودسر با حضور مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گیلان و فرماندار شهرستان رودسر برگزار شد .

به گزارش رانکوه نیوز (صبح رانکوه )؛ ؛ امیر جانبازی فرماندار شهرستان رودسر در این جلسه گفت : خدمت به خانواده معظم شهداء و ایثارگران از بالاترین خدمتها به شمار می رود .
وی با بیان این مطلب که ترویج فرهنگ ایثار و شهادت باید به معنای واقعی در میان جامعه نهادینه شود افزود : جامعه ای که در آن یاد شهداء نباشد کم کم آن جامعه از معنویت دور خواهد شد .

فرماندار شهرستان رودسر تصریح کرد :  گسترش فرهنگ ایثار و شهادت باعث زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهداء وزنده نگه داشتن جامعه می گردد و همه مسئولین باید در کارها به یاد شهداء باشند چون همه ما مدیون خون شهداء هستیم .
جانبازی خاطر نشان کرد : شهرستان رودسر با تقدیم ۷۰۰ شهید به نظام مقدس جمهوری اسلامی از شهرستانهای شاخص استان گیلان در زمینه ایثار و شهادت به شمار می رود .
وی در ادامه به پیگیری مسائل مربوط به خانواده معظم شهداء و ایثارگران در ادارات اشاره نمود و گفت : مشکلات و مسائل مربوط به خانواده های معظم شهداء و ایثارگران و جانبازان باید از سوی مسئولین به طور جدی پیگیری و حل  شود و در ادارات به گونه ای برنامه ریزی شود که خانواده های معظم شهداء به راحتی امکان ملاقات با مسئولین ادارات را داشته باشند .
گفتنی است در پایان از زحمات رضا غمخوار قدردانی و بابایی به عنوان رئیس جدید بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان رودسر معرفی گردید.
بنر-رانکوه-نیوز-ادامه-مطلب.

نظر دهید