چای شما

تاریخ انتشار : ۴ شهریور ۱۳۹۳ در ۲:۰۵ ب.ظ , کد خبر:   6827
روش داعش برای آموزش سربریدن به کودکان + عکس
به گزارش صبح رانکوه ،  گروه تروریستی داعش با انتشار تصاویری، از عناصر خود خواسته است که به کودکانشان سربریدن بیاموزند.

daeshsarkoodak1

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «پارس»، سایتها و صفحه‌های وابسته به داعش در اینترنت، تصاویری را از یک کودک لیبیایی منتشر کرده‌اند که با تقلید از سناریوی سربریدن “جیمز فولی” خبرنگار آمریکایی، سر عروسکی را از تنش جدا می‌کند.

daeshsarkoodak
این عکس با این پیام منتشر شده است: “به کودکانتان سربریدن را بیاموزید، تا به شما کمک کنند؛ فردا سرهای متعفن بسیاری وجود خواهد داشت”.

در یکی از عکس‌های منتشر شده، کودکی نقابدار و چاقو به دست جلوی پرچم سیاه داعش ایستاده و عروسکی را به دست دارد. در عکس دیگر همان عروسک درحالیه سر آن از بدنش جدا شده، به زمین افتاده است.

روزنامه “الحیات” چاپ لندن نوشت: لباس این عروسک به رنگ نارنجی است، و یاد آور لباسی است که “جیمز فولی” خبرنگار آمریکایی پیش از بریده شدن سرش به دست یکی از اعضای انگلیسی گروه تروریستی داعش، به تن داشت.

گروه تروریستی داعش اردوگاه‌هایی را برای آموزش کودکان ایجاد کرده است.

مرکز موسوم به “دیده‌بان حقوق بشر سوریه” اعلام کرده است که داعش توانسته است هزاران کودک عراقی و سوری و دیگر کشورهای عربی را به خدمت بگیرد.

این مرکز وابسته به مخالفان که مقر آن در لندن قرار دارد، تأکید کرده است که این کودکان ۱۲ تا ۱۶ ساله در اردوگاه هایی ویژه در اطراف استان نینوا در عراق، استفاده از سلاح را آموزش می‌بینند.

الحیات به نقل از ناظران نوشت، داعش به دلیل سرخوردگی شدید اعضای خود به دنبال نسل جدیدی از تروریستها است که از کودکی سلاح به دست گرفته باشند و هرگونه احساسی درون آنها مرده باشد./پارس

انتهای پیام/

بنر-رانکوه-نیوز-ادامه-مطلب.

نظر دهید