چای شما

به همت تیم فنی«لاهیجان»:

تاریخ انتشار : ۲۸ بهمن ۱۳۹۳ در ۹:۲۵ ب.ظ , کد خبر:   16687
روزانه تمامی اخبار گیلان را در«خبرخوان هوشمند گیلان» بخوانید

جامع ترین سیستم خبرخوان هوشمند استان گیلان با رویکرد استفاده از پایگاه های خبری محتوا محور و خبرگزاری های گیلان در تاریخ ۲۸ بهمن به صورت رسمی آغاز به کار کرد.

 

با توجه به اهمیت اطلاع رسانی صحیح و تسهیل و تسریع این دسترسی برای کاربران گیلانی ، «خبرخوان گیلان» جامع ترین خبرخوان استان گیلان با ارائه جدیدترین اخبار پایگاه های خبری محتوا محور و خبرگزاری های شعبه گیلان در۲۸ بهمن ۱۳۹۳ افتتاح شد.

به گزارش «صبح رانکوه» ، به نقل از لاهیجان، سیستم خبرحوان گیلان یک جستجوگرهوشمند است که به صورت خودکار و در فاصله زمانی یک دقیقه ، جدیدترین اخبار پایگاه های خبری تولید کننده خبر و خبرگزاری های استان گیلان را جمع آوری و پس از دسته بندی و جاگذاری در بخش های مختلف به کاربران ارائه می کند.

این خبرخوان هوشمند با جمع آوری هفتصد خبر در طول روز به کاربران خود این قابلیت را می دهد که بدون مراجعه به پایگاه های خبری مختلف استان گیلان از اخبار شمال،شرق،جنوب،غرب و مرکز استان گیلان و همچنین خبرهای ورزشی این استان مطلع شوند.

همچنین ارائه جدیدترین قیمت های بازار خودرو،ارز،طلا و سکه،تبلت،لپتاپ،گوشی،موبایل و تلویزیون در این خبرخوان به طور خودکار انجام می گیرد.

خبرخوان گیلان با احترام به حق قانون رعایت منبع خبر و در جهت حفظ حقوق خبرگزاری ها و پایگاه های خبری نام و لوگو منبع خبر و لینک خبر در پایگاه خبری و یا خبرگزاری منبع را در کنار هریک از اخبار ثبت شده به کاربران نمایش می دهد و کاربران می توانند با کلیک روی لینک خبر، آن را در پایگاه خبری منبع نیز مشاهده نمایند.

برای مشاهده و استفاده از امکانات این سیستم خبرخوان هوشمند می توانید به «آدرس این سایت» مراجعه نمایید.

 

بنر-رانکوه-نیوز-ادامه-مطلب.

نظر دهید