چای شما
اختصاصی رانکوه نیوز
تاریخ انتشار : ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۸ در ۹:۵۵ ب.ظ , کد خبر:   78621

فرماندار رودسر در همایش روابط عمومی های ادارات

پایگاه خبری تحلیلی رانکوه نیوز: (Rankoohnews)
روابط عمومی ذهن بیدار و هوشیار ومغز متفکر جامعه است

فرماندار رودسر گفت: روابط عمومی ذهن بیدار و هوشیار ومغز متفکر جامعه است

 

 

به گزارش خبرنگار رانکوه نیوز  اسماعیل پور در همایش روز روابط عمومی های ادارات این شهرستان رودسر  با تبریک روز روابط عمومی و میلاد باسعادت امام حسن مجتبی(ع) به جمع حاضر گفت:انتظار زمانی شکل می گیرد که حقوق و تکالیف در کنار یکدیگر قرار بگیرند

 

وی با بیان اینکه به ازای تکالیف حقوقی برای آن قائل شدیم افزود:گروههای اجتماعی در ارتباط با همدیگر،در ارتباط با اعضای جامعه و رابطه زمامدار با مردم و دولت با ملت براساس حقوقی تعیین شده است و به ازای حقوق تکالیف نیز انجام می گیرد.

فرماندار رودسر با اشاره به اینکه روابط عمومی ذهن بیدار و هوشیار ومغز متفکر جامعه است افزود:افکار و اندیشه های ما فرصت اندیشیدن ندارند و شما قشر روابط عمومی بعنوان چشم بینا،ذهن هوشیار و قلب رئوف اجتماع هستید و باید ایرادات را گوشزد کنید که بزرگترین حق ما به گردن شماست.

نماینده عالی دولت در رودسر اظهار داشت:بزرگترین حق شما به مدیران و زمامداران جامعه اینست که به افکار و اندیشه های شما توجه کنند و به کار بندند.

اسماعیل پور با بیان اینکه افکار عمومی نیازمند مکان است افزود:روابط عمومی نباید ثناگوی سازمانی باشد.

وی در ادامه راه اندازی خانه مطبوعات در شهرستان رودسر را از اداره ارشاد این شهرستان خواستار شد وخطاب به روابط عمومی های ادارات و اصحاب رسانه افزود:یکی از حقوق شما به گردن ما اینست که حرمت نگه داریم و شما بعنوان رابط فکری ما و مردم باید با بهترین مکان و امکانات بهره مند باشید که در شان شماست .

 

اسماعیل پور درپایان افزود: امیدواریم با تکالیفی که بر گردن ما است به نحو مطلوب برای شما انجام دهیم.


انتهای پیام
بنر-رانکوه-نیوز-ادامه-مطلب.

نظر دهید