چای شما
تاریخ انتشار : ۲۳ شهریور ۱۳۹۷ در ۱۲:۳۷ ب.ظ , کد خبر:   70159

قاسم رضاییان خبر داد

پایگاه خبری تحلیلی رانکوه نیوز: (Rankoohnews)
راه اندازی کارخانه بسته بندی چای ایرانی در ارمنستان

رئیس کارگروه توسعه روابط اقتصادی گیلان و ارمنستان می گوید:کارخانه بسته بندی چای گیلانی در ارمنستان احداث شده که بزودی این واحد در این کشور راه اندازی خواهد شد

 

 

به گزارش رانکوه نیوز؛  قاسم رضائیان رئیس کارگروه توسعه روابط اقتصادی گیلان و ارمنستان روز پنجشنبه در جلسه ای به همین منظور گفت: نشست اقتصادی سفیر ایران در ارمنستان با سرمایه گذاران بخش خصوصی در زمینه‌های دام ، طیور ، دامپروری ، راه و، حوزه آبزیان ، فناوری ، خشکبار و چای در فرمانداری لاهیجان برگزار شده تا راه‌های گسترش و توسعه سرمایه گذاری و استفاده از ظرفیت‌های گیلان در ارمنستان مورد بررسی قرار گیرد.

وی افزود: با توجه به تشکیل کارگروه توسعه روابط اقتصادی بین استان گیلان و جمهوری ارمنستان در سال ۹۵ و سفری که سفیر این کشور و هیات عالی رتبه ارمنستان به گیلان داشتند و در پی بازدیدی که این هیات از امکانات و توانمندی‌های استان گیلان اعم از دام و طیور ، دامپروری ، راه و حوزه آبزیان و مبلمان شهری با هدایت اتاق بازرگانی استان انجام شد؛ دکتر سجادی سفیرجمهوری اسلامی‌در ارمنستان به گیلان سفر کرد و پیگیری توسعه روابط و ظرفیت‌های گیلان را در دستور کار قرار داد.

وی خاطرنشان کرد: امروز نیز نشستی با کارگروه توسعه روابط اقتصادی و اتحادیه بازرگانی و صادرکنندگان گیلان در فرمانداری لاهیجان تشکیل شد تا ظرفیت‌ها و عملکردها مورد بررسی قرار گیرد.

رضائیان اظهار داشت: بزودی طی هماهنگی‌هایی که با مسوولان جمهوری ارمنستان و سفیر کشورمان انجام گرفته ، نمایشگاهی از توانمندی‌های اقتصادی گیلان با همکاری بخش خصوصی در ارمنستان برگزار می‌شود.
وی با اشاره به اینکه پیگیری‌های اقتصادی با کشور ارمنستان توسط اتقاق بازرگانی گیلان دنبال می‌شود، یادآور شد: کارخانه بسته بندی چای گیلانی در ارمنستان احداث شده که بزودی این واحد در این کشور راه اندازی خواهد شد.

بنر-رانکوه-نیوز-ادامه-مطلب.

نظر دهید