چای شما
اختصاصی رانکوه نیوز
تاریخ انتشار : ۲۷ اسفند ۱۳۹۷ در ۱۱:۵۲ ق.ظ , کد خبر:   76640

پایگاه خبری تحلیلی رانکوه نیوز: (Rankoohnews)
رئیس بیمارستان نیکوکار املش از فعالیت سامانه ۱۹۰رسیدگی به شکایات بهداشتی این شهر خبرداد

رئیس بیمارستان املش از فعالیت سامانه ۱۹۰رسیدگی به شکایات بهداشتی این شهر خبرداد

 

دکتر الهام عاشوری در گفتگو با خبرنگار رانکوه نیوز، از فعالیت آمبولانس ها و کشیک بیمارستان در ایام نوروز خبرداد و گفت:تجهیزات بیمارستان و آمادگی پرسنل ما کامل است و برنامه کشیک هم مشخص شده است.

 

وی افزود:اورژانس بیمارستان نیز به فعالیت خود ادامه خواهد داد و اورژانس را به دو قسمت بیماران سرپایی و بستری تقسیم کرده ایم.
وی از فعالیت قسمت دیالیز بیمارستان خبرداد و گفت:بخش های بیمارستان نیز از پنجم عید شروع به فعالیت خواهند کرد.

 

دکتر عاشوری همچنین از فعالیت مرکز شماره یک و آزمایشگاه و مشاوره ازدواج در ایام نوروز خبرداد و افزود: جلسه کمیته خدمات بهداشتی و سلامت محیط زیست را برای تاریخ ۱۱ فروردین با همکاری ادارات برگزار کردیم و کیسه های زباله را در روز طبیعت بخش خواهیم کرد و همچنین نصب بنر را در ورودی شهر خواهیم داشت.

 

رئیس بیمارستان نیکوکار املش در ادامه بازرسی و نظارت برخی اماکن را به قرار زیر عنوان کرد:
بازدید مشترک از رستورانها و قهوه خانه ها ۱ مورد-بازدید از تهیه و توزیع مواد غذایی و اماکن عمده و ساماندهی آبرسانی ۲۷۱ مورد-صدور اخطاریه بهداشتی ۴ مورد-نمونه برداری نان ورمال ۳۶ مورد-نمونه برداری از مواد غذایی صنعتی ۱۰ مورد-نمونه برداری میکروبی آب شهری وروستایی ۱۴ مورد-نمونه برداری آب استخرها ۴ مورد-کلرسنجی از شبکه های شهری و روستایی ۳۲۶ مورد-تعداد معدومی از مواد غذایی مصرف گذشته مشکوک به فاسد ۱۸۸مورد عنوان کرد و گفت:سامانه ۱۹۰ رسیدگی به شکایات فعال است و دراین راستا نیزبه ۲ مورداز شکایت آب و فاضلاب پیگیری و رسیدگی بعمل آمد.


انتهای پیام
بنر-رانکوه-نیوز-ادامه-مطلب.

نظر دهید