چای شما

در راستای پروژه مهر 93 و بازگشایی مدارس

تاریخ انتشار : ۱۲ شهریور ۱۳۹۳ در ۱۱:۳۶ ب.ظ , کد خبر:   7292
دو خبراز آموزش و پرورش املش

در راستای پروژه مهر ۹۳ و بازگشایی مطلوب مدارس، جلسه هماهنگی کمیته های ستاد پروژه مهر ۹۳ آموزش و پرورش شهرستان املش برگزار شد..

به گزارش خبرنگارصبح رانکوه، جلسه هماهنگی پروژه مهر ۹۳ با حضور رئیس ، دبیر و مسئولین کمیته های پروژه مهر ۹۳ شهرستان املش برگزار شد.به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش املش :قربان احمدی مدیر آموزش و پرورش شهرستان املش در جلسه هماهنگی پروژه مهر تاکید نمود که هماهنگی و همبستگی عوامل اجرایی در پروژه مهر از موازی کاری جلوگیری مینماید وهمچنین حضور فعال کمیته ها و ایفای نقش موثر شان باعث به ثمر نشستن نتایجی خواهد شد که تمامی منافع آن به فرزندان ما در مدارس خواهد رسید .
احمدی گفت:پروژه مهر پروژه دیر بازدهی نیست و ما میتوانیم نتیجه تلاشهای خود را در اول مهر ببینیم و البته زمان زیادی نیز نداریم .پس باید تمام سعی و تلاشمان این باشد که نتیجه کار نتیجه ای در خور وزیبا باشد.
جابر عباسی دبیر ستاد کمیته پروژه مهر مدیریت آموزش و پرورش شهرستان املش از تمامی کمیته های پروژه مهر خواست تا با انجام دادن صحیح و به موقع وظایف محوله این ستاد را در جهت پیشبرداهداف خود یاری نمایند .
در ادامه حاضرین جلسه در رابطه با برنامه های بازدید از مدارس و تقویم اجرایی آنها به بحث و گفت و گو پرداختند.
————————————————————————————————————————————————
این جلسه با حضور دبیر و مسئولین کمیته های ستاد پروژه مهر ۹۳ آموزش وپرورش شهرستان املش و مدیران مدارس غیر دولتی برگزار شد.
هدف از این جلسه توجیه و بررسی روند اجرای پروژه مهر مدارس غیر دولتی و رفع مشکلات احتمالی این مدارس بود.
ابتدای این جلسه ابراهیم ناتوره مسئول کمیته سازماندهی و کارشناس مدارس غیر دولتی شهرستان املش نکاتی را در رابطه با کلاس بندی ها و بسته حمایتی دولت از مدارس غیر دولتی ایراد کرد.
در ادامه مدیران سوالاتی را در رابطه با روند اجرایی پروژه مهر ۹۳ بیان کردند و با مسئولین کمیته ها به گفتو گو نشستند.

 

بنر-رانکوه-نیوز-ادامه-مطلب.

نظر دهید