چای شما
اختصاصی رانکوه نیوز
تاریخ انتشار : ۳۱ شهریور ۱۳۹۷ در ۳:۰۶ ب.ظ , کد خبر:   70224

فرمانده سپاه ناحیه مقاومت شهرستان املش

پایگاه خبری تحلیلی رانکوه نیوز: (Rankoohnews)
دفاع مقدس گنجینه ای ارزشمند از ارزش های انقلاب اسلامی است

فرمانده سپاه ناحیه مقاومت شهرستان املش در سخنان پیش از خطبه های نماز جمعه املش بمناست هفته دفاع مقدس گفت: دفاع مقدس گنجینه ای ارزشمند از ارزش های انقلاب اسلامی است که باید در جامعه ترویج و نهادینه شود و تلاش شود تا بتوانیم در این جنگ فرهنگی پیروز میدان باشیم.

 

 

 

به گزارش خبرنگار رانکوه نیوز، سرهنگ پاسدار حمید یحیی پور اظهار داشت:  در سال ۱۳۵۹ رژیم بعثی عراق با سرکردگی صدام،حمله ناجوانمردانه ای را در ۳۱ شهریور ماه با زیر پا گذاشتن قرار داد الجزایر به سوی مرز های کشور ما حمله ور شد که با دفاع جانانه و سرسختانه رزمندگان اسلام مواجه شد.

 

وی افزود: که ۸ سال دفاع مقدس مانند گنجینه ای است برای ما، چرا که ما از این گنجینه تجربیات گوناگون و برداشت های گوناگونی را در همه زمان ها خواهیم داشت،که باید در جامعه ترویج و نهادینه شود و تلاش شود تا بتوانیم در این جنگ فرهنگی پیروز میدان باشیم.

 

 

فرمانده سپاه ناحیه مقاومت شهرستان املش بیان داشت: رهبری بنیان گذار کبیر انقلاب اسلامی بود که با سن بالای خوشان دست یافته مکتب عاشورا بودند، و حضور پرشور مردم شریف و ولایتمدار انقلاب اسلامی در میدان نبرد حق بر علیه باطل بود که از همه آیین ها و ادیان گوناگون آمدند و با دفاع و جانبداری، از انقلاب اسلامی در برابر رژیم بعثی عراق،گنجینه ای ارزشمند از ارزش های انقلاب اسلامی است

 

یحیی پور اظهار داشت: از ویژ یگیهای رزمندگان اسلام این بود که که فقط صرف بر جنگ کردن به میدان نبرد نمی آمدند بلکه با دیدگاه و اعتقاد وارد میدان نبرد می شدند. و در مسائل گوناگون به یکدیگر کمک می کردند و در کارهای خیر و خدا پسندانه از یک دیگر سبقت می گرفتند.

 

وی در ادامه تاکید کرد: تنها دلیلی که صدام ملعون با چراغ سبز سرکرده استکبار به ایران عزیز حمله کرد برای این بود که کشور ما بعد از سالیان سال دولتی شیعه را تشکیل می داد که دست کشور های استکبار و ظالم را از ایران قطع میکرد و انقلابی را تشکیل می داد که در تمام نقاط جهان فرا گیر می شود و منافع آنها را به خطر میاندازد چرا که امروزه همه شاهد آن هستیم بسیاری از کشورهای آزاد خواه دنیا،نیت می کنند که  از زیر پای بار استکبار کشورهای ظالم بیرون بیایند دست نیاز و کمک به ایران  اسلامی دراز می کنند.

 

عکس و  خبر: حسن اسلامی


انتهای پیام
بنر-رانکوه-نیوز-ادامه-مطلب.

نظر دهید