چای شما

تاریخ انتشار : ۱۹ فروردین ۱۳۹۷ در ۳:۱۶ ب.ظ , کد خبر:   66599
دستگیری سارق با ۱۱ فقره سرقت منزل در رودسر

فرمانده انتظامی رودسر از شناسایی و دستگیری سارق و کشف ۱۱فقره سرقت منزل در در این شهرستان خبر داد.

به گزارش رانکوه نیوز؛ سرهنگ “رمضانعلی پورقاسم”  با بیان این خبر گفت: در پی وقوع سرقت های متعدد منزل در این شهرستان، مراتب در دستورکار کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان قرار گرفت.

سرهنگ پورقاسم با بیان این که ماموران با تحقیقات نامحسوس و بازبینی صحنه های سرقت متهم ۴۷ ساله ای را در این خصوص شناسایی کردند، افزود: ماموران طی عملیات پلیسی متهم را در منزلش دستگیر و به پلیس آگاهی منتقل کردند.

وی با اشاره به اینکه متهم در بازجویی فنی ماموران به ۱۱ فقره سرقت منزل با همدستی فرد دیگری اعتراف کرد، بیان داشت: ماموران در منزل متهم مقادیر قابل توجهی از اموال مسروقه را کشف و ضبط کردند.

این مقام انتظامی با اشاره به ارزش ۲۰۰ میلیون ریالی کشفیات از منزل متهم، از تلاش ماموران برای شناسایی و دستگییر همدست متهم خبر داد و تصریح کرد: متهم با تشکیل پرونده به دادسرا ارسال و با قرار صادره روانه زندان گردید.

فرمانده انتظامی شهرستان رودسر با اشاره به شیوه سرقت سارقان که با شناسایی خانه های خلوت و به طور شبانه اقدام به سرقت منزل می کردند از مردم این شهرستان خواست، منازل خود را به منظور جلوگیری از سرقت به تجهیزات ایمنی و دوربین مداربسته مجهز نمایند.

بنر-رانکوه-نیوز-ادامه-مطلب.

نظر دهید