چای شما
اختصاصی رانکوه نیوز
تاریخ انتشار : ۲۷ آذر ۱۳۹۷ در ۳:۵۹ ب.ظ , کد خبر:   74050

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی املش خبر داد

پایگاه خبری تحلیلی رانکوه نیوز: (Rankoohnews)
دانش آموزان املشی شرکت کننده در جام باشگاه های کتابخوانی تجلیل شدند

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی املش گفت : همزمان با هفته پژوهش ، از اعضای کتابخوان جام باشگاه های کتابخوانی شهرستان املش تجلیل و قدردانی بعمل آمد.

 

 

سید عباس موسوی در گفتگو با خبرنگار رانکوه نیوز با اعلام این خبر افزود: همزمان با هفته پژوهش، جمعی از اعضاء ١۵۶ باشگاه ثبت شده جام باشگاه های کتابخوانی شهرستان املش، با حضور دکتر محمودی فرماندار این شهرستان تجلی شدند.

 

وی گفت : این همایش که با همکاری اداره آموزش و پرورش – اداره کتابخانه ها – موسسه فرهنگی و هنری تک منظوره اندیشه برتر و مدرسه غیرانتفاعی ثمین در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی املش برگزار گردید ، از جمعی از اعضاء باشگاه های ثبت شده کتابخوانی این شهرستان تجلیل بعمل آمد.

 

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی املش اذعان داشت: در این همایش ، تعدادی از دانش آموزان با معرفی کتابهای مورد مطالعه خود ، به معرفی آن برای حاضرین پرداختند.

 

دکتر موسوی ادامه داد : از آغاز طرح جام باشگاه های کتابخوانی کودک و نوجوان که با هدف ترویج کتابخوانی و تشویق ترغیب کودکان به امر کتابخوانی برنامه ریزی شده است ، بیش از ١۵۶ باشگاه در شهرستان املش ثبت که این آمار نشان دهنده ثبت بیشترین تعداد باشگاه در استان می باشد.

 

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی املش در پایان از همکاری صمیمانه و همت و پشتکار سرکار خانم ایمانی به عنوان هماهنگ کننده و تاسیس باشگاه ها و ثبت اطلاعات اعضای ١۵۶ باشگاه در شبکه ترویج کتاب قدردانی بعمل آوردند.


انتهای پیام
بنر-رانکوه-نیوز-ادامه-مطلب.

نظر دهید