چای شما

معاون هماهنگی دانشگاه آزاد اسلامی گیلان:

تاریخ انتشار : ۱۲ بهمن ۱۳۹۳ در ۱:۳۴ ب.ظ , کد خبر:   16103
دانشگاه آزاد از برکات انقلاب اسلامی است

معاون هماهنگی دانشگاه آزاد اسلامی گیلان گفت: وجود دانشگاه آزاد از برکات انقلاب اسلامی است.

 

 

 

به گزارش“صبح رانکوه” ، حجت‌الاسلام سید علی میرابراهیمی عصر امروز در مراسم تودیع و معارفه رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد رودسر و املش با تبریک فرا رسیدن ایام‌الله دهه مبارک فجر اظهار کرد: دانشگاه آزاد از برکات انقلاب اسلامی بوده و موجبات خیر و برکت در جامعه است.
وی با قدردانی از تلاش رئیس سابق دانشگاه آزاد اسلامی واحد رودسر و املش، افزود: همواره فعالیت‌های انجام نشده بیشتر از آنچه که صورت گرفته، است و امیدواریم شاهد سربلند و سرافرازی این واحد دانشگاهی در دوره جدید مدیریتی باشیم.
معاون هماهنگی دانشگاه‌های اسلامی گیلان موفقیت‌های این دانشگاه را تنها مربوط به یک نفر ندانست و گفت: تمام مجموعه کارکنان و هیئت علمی و دانشجویان در این موفقیت‌ها سهیم هستند و باید قدردان آنها باشیم.
وی انتظارات مجموعه دانشگاه آزاد واحد رودسر و املش از رئیس جدید را رعایت قانون، تلاش برای ترقی این واحد دانشگاهی، افزایش شرکت‌های دانش‌بنیان، سعه صدر در برابر مشکلات و افزایش تعداد دانشجویان به مرز ۲ هزار و ۵۰۰ نفر دانست.
رئیس سابق دانشگاه آزاد اسلامی رودسر و املش نیز در مراسم مذکور با تبریک فرارسیدن دهه مبارک فجر گزارشی از عملکرد شش ساله خود را ارائه کرد و گفت: در ابتدای حضورم تنها ۶۵۰ دانشجو در سال ۸۷ در این دانشگاه تحصیل می‌کردند که موفق به افزایش یک‌هزار و ۸۰۰ دانشجو در سال جاری شدیم.

مجید عاشوری افزود: در سال ۸۷ تعداد ۱۰ رشته تحصیلی در این دانشگاه تدریس می‌شد که به کمک مسئولان شهرستانی به‌ویژه عباسی نماینده سابق شهرستان به ۵۰ رشته تحصیلی ارتقا یافته است.
وی افزایش اعضای هیئت علمی از ۱۷ نفر به ۳۴ نفر را از دیگر اقدام‌های شش ساله خود برشمرد و یادآور شد: از این تعداد تنها پنج نفر مربی و بقیه اعضا استادیار یا دانشجوی دوره دکتری هستند.
رئیس سابق دانشگاه آزاد اسلامی واحد رودسر و املش انتشار ۲۸۰ مقاله در مجلات خارجی به‌ویژه ISI و داخلی را حاصل تلاش اعضای هیئت علمی این دانشگاه در مدت مسئولیت خود عنوان کرد.

وی خاطر نشان کرد: اجرای هشت طرح پژوهشی، تالیف ۱۴ کتاب، سه اختراع و تجهیز ۱۶ آزمایشگاه و کارگاه، کسب رتبه ممتازی باشگاه پژوهشگران این دانشگاه در سال ۹۲ در بین دانشگاه‌های آزاد سراسر کشور و ارتقای امتیاز واحد از ۴۴ در سال ۸۷ به امتیاز ۳۶۷ در سال جاری را از دیگر اقدام‌ها برشمرد.
وی از انتخاب دکتر اسماعیل کاظم‌پور به عنوان سرپرست جدید واحد دانشگاهی رودسر و املش توسط محمد مهدی رهبری‌ املشی نماینده این دو شهرستان در مجلس قدردانی و اظهار امیدواری کرد که وی بتواند موجب سربلندی این واحد دانشگاهی شود.

اسماعیل کاظم‌پور سرپرست جدید دانشگاه آزاد اسلامی واحد رودسر و املش نیز در مراسم مذکور تعامل با مسئولان شهرستانی را شعار خود ذکر کرد.
به گزارش فارس، در مراسم مذکور از تلاش‌های عاشوری قدردانی و کاظم‌پور به عنوان سرپرست جدید دانشگاه آزاد اسلامی واحد رودسر و املش معرفی شد/فارس

 

بنر-رانکوه-نیوز-ادامه-مطلب.

نظر دهید