چای شما

عضو خانه مداحان کشور:

تاریخ انتشار : ۲۵ مهر ۱۳۹۳ در ۱۲:۵۳ ق.ظ , کد خبر:   10016
دانشکده مداحی در کشور راه‌اندازی می‌شود

عضو خانه مداحان کشور از راه‌اندازی دانشکده مداحی با موضوع تاریخ و ستایش‌گری اهل بیت(ع) در کشور خبر داد.

 

 

به گزارش صبح رانکوه، مهدی فاطمی صبح امروز در کارگاه آموزش مداحان شهرستان‌های سوادکوه، سوادکوه‌شمالی، قائم‌شهر و سیمرغ که با همکاری اداره تبلیغات اسلامی و ناحیه مقاومت بسیج و کانون مداحان سوادکوه در امامزاده عبدالحق زیراب برگزار شد با اشاره به اینکه دستیابی به شهرت در مداحی کار سختی نیست، گفت: اگر خودمان کسب شهرت را با انواع وسائل و تبلیغ محیطی انجام دهیم، شهرت حبابی است و اگر ائمه نظر کنند، نامی ماندگار برای ما خواهد بود.

معاون هماهنگی و برنامه‌ریزی خانه مداحان کشور به راه‌اندازی دانشکده مداحی در کشور اشاره کرد و گفت: دانشکده مداحی زیر شاخه رشته الهیات با موضوع تاریخ و ستایش‌گری اهل‌بیت(ع) خواهد بود.

او از ثبت دانشکده مداحی خبر داد و گفت: دانشکده مداحی برای جذب دانشجو به تایید نهایی وزارت علوم نیاز دارد و در این باره اقدامات لازم انجام شده است.

عضو خانه مداحان کشور به بیان شاخص‌های مداحان برتر اشاره کرد و گفت: استفاده از استاد به عنوان شاخص و هدایت‌گر در فعالیت مداحی، تمرین و ممارست و حفظ شعر، پیگیری بیانات و دیدگاه‌های مقام معظم رهبری، دوری از بدعت‌ها، حفظ جایگاه مداحی و انجام فرایض دینی و توجه به بهداشت دهان و حنجره برخی از شاخص‌های مداحی موفق است.
/فارس

بنر-رانکوه-نیوز-ادامه-مطلب.

نظر دهید