چای شما

تاریخ انتشار : ۲۰ تیر ۱۳۹۷ در ۴:۰۹ ب.ظ , کد خبر:   68769
حکم پرونده قاتل سریالی در گیلان صادر شد

احمد سیاوش پور بیان داشت: متهم مرد پرونده (ف.ن) به جرم هشت فقره قتل عمد زن مسلمان، به هشت فقره قصاص نفس محکوم شد که اولیای دم مقتولان جملگی با پرداخت یک دوم دیه کامل مرد مسلمان یا پرداخت دیه از بیت المال در اعمال ماده ۴۲۸ قانون مجازات اسلامی، می توانند قصاص کنند.

 

 

به گزارش رانکوه نیوز به نقل  روز سه شنبه روابط عمومی دادگستری گیلان به ایرنا ؛وی اضافه کرد: این مرد به جرم جنایت بر میت نسبت به شش نفر به شش فقره یک دهم دیه کامل در حق مقتولان و شش فقره ۱۰۰ ضربه شلاق تعزیری و همچنین به جرم هشت فقره سرقت طلاجات مقتولان به مجازات هشت فقره سه سال حبس و هشت فقره یکصد ضربه شلاق تعزیری و رد اموال مسروقه در حق اولیای دم محکوم شد.

سیاوش پور با اشاره به محکومیت متهم زن پرونده تصریح کرد: متهم زن پرونده (ل.گ) به جرم معاونت در یک فقره قتل به ۱۲ سال حبس تعزیری و به جرم مورد معامله قرار دادن چهار فقره طلاجات متعلق به مقتولان به چهار فقره چهار سال حبس و چهار فقره ۸۰ ضربه شلاق محکوم شد.

به گفته رئیس کل دادگستری گیلان ، درخصوص سایر اتهامات متهم زن پرونده (ل.گ) مبنی بر خودداری در مساعدت به فردی که در خطر جانی بوده و مساعدت در خلاصی متهم اصلی از محاکمه و مجازات برای این زن رای برائت صادر شد.

بنر-رانکوه-نیوز-ادامه-مطلب.

نظر دهید