چای شما
اختصاصی رانکوه نیوز

دبیر ستاد گرامیداشت هشتم و نهم دی ماه:

تاریخ انتشار : ۲۷ آذر ۱۳۹۶ در ۱۱:۴۹ ب.ظ , کد خبر:   64426
حماسه ۹ دی مشت محکمی بر دهان استکبار جهانی بود

دبیر ستاد گرامیداشت هشتم و نهم دی ماه گفت:حماسه ۹ دی مشت محکمی بر دهان استکبار جهانی بود

 

سرهنگ پاسدار سیدجعفر حسینی در حاشیه نشست هماهنگی مراسم گرامیداشت حماسه هشتم و نهم دی‌ ماه درگفتگو با خبرنگار  رانکوه نیوز گفت: وقتی دفتر زرین نظام مقدس جمهوری اسلامی را ورق می زنیم به صفحه ای بر می خوریم با نام حماسه بی بدیل ۹ دی ماه. در این روز ملت ایران به حمایت از رهبرانقلاب و نظام مقدس اسلامی به خیابان ها آمدند و مشت محکمی بر دهان استکبار جهانی که خواب بدی برای نظام دیده بود، کوبیدند.

وی ادامه داد: دسیسه ها و توطئه های جهانی و کسانی که در کشور در طی ۷ الی ۸ ماه پس از انتخابات فتنه بزرگی را در کشور رقم زد که ما را متحمل ضررهای زیادی کرد که با حرکت بی بدیل مردم خنثی شد.

دبیر ستاد گرامیداشت هشتم و نهم دی ماه و فرمانده سپاه املش خاطرنشان کرد: همواره مردم گیلان در تمام صحنه های انقلاب یک قدم از دیگر استان ها جلوتر بودند و این در تاریخ نظام اسلامی بارها تکرار شده و شاهد بودیم. در هشتم دی ماه سال ۸۸ ، مردم رشت و استان گیلان به خیابان ها آمدند و انزجار خودشان را از فتنه گرانی که در طول هشت ماه پس از انتخابات کشور را به ناامنی کشانده بودند ، اعلام کردند.

حسینی تصریح کرد: با توجه به همزمانی هشتم دی ماه و روز جمعه ، برنامه گرامیداشت این روز نهم دی ماه در مسجد شهدای املش با سخنرانی یکی از ائمه جمعه شرق گیلان برگزار می شود.

بنر-رانکوه-نیوز-ادامه-مطلب.

نظر دهید