چای شما

عضو بعثه رهبر انقلاب در املش:

تاریخ انتشار : ۲۲ بهمن ۱۳۹۳ در ۱۰:۱۵ ب.ظ , کد خبر:   16547
حماسه امروز مردم، پاسخ کوبنده به استکبار بود

عضو بعثه رهبر معم انقلاب اسلامی در جمع راهپیمایان ۲۲بهمن شهرستان املش گفت: حماسه امروز مردم ایران اسلامی پاسخی کوبنده به استکبار جهانی بود.

 

 

به گزارش “صبح رانکوه” ، حجت الاسلام والمسلمین ‘هادی میرزایی’ روز چهارشنبه در این مراسم باشکوه که در میدان شیخ بهاء الدین این شهر برگزار شد، افزود: شما مردم ولایتمدار با حضور چشمگیر خود در این راهپیمایی به درستی از دستاوردهای نظام اسلامی حمایت کردید.

وی پافشاری آحاد مردم بر عقاید و باورهای دینی خود پس از گذشت ۳۶سال از انقلاب اسلامی را نشان از وفاداری و بیداردلی آنان در تثبیت ارزش ها و آرمان های نظام مقدس اسلامی عنوان کرد.

حجت الاسلام میرزایی با تاکید بر اینکه شما مردم در روزهای سرنوشت ساز کشور همچنان در صحنه هستید، خاطرنشان کرد: این حضور بابصیرت شما، دشمنان را از رسیدن به آمال پلیدشان مایوس می کند.

وی با اشاره به حضور یکپارچه مردم در راهپیمایی ۲۲بهمن امسال گفت: شما امروز شاهد حضور چشمگیر آحاد ملت در جای جای کشور هستید که چگونه با اطاعت از ولایت و رهبری از دستاوردهای نظام اسلامی خود پاسداری می کنند.

عضو بعثه رهبر معظم انقلاب اسلامی ادامه داد: تا مردم در صحنه هستند و در سایه ولایت حرکت می کنند، شما دشمنان اسلام نخواهید توانست قدمی برای از بین بردن اهداف مقدس این مردم بردارید.

حجت الاسلام میرزایی افزود: اگر امروز هم مذاکرات هسته ای ادامه می یابد؛ تحت اشاره ولایت فقیه است و بدون مصلحت معظم له کاری صورت نمی گیرد.

حجت الاسلام میرزایی با مقایسه وضعیت و شرایط دوران قبل از انقلاب و بعد از انقلاب گفت: این شرافتی که امروز بدست آورده اید در سایه اسلام و ولایت است و امروز حرکتی را آغاز کردید که منجر به بیداری های مردم کشورهای اسلامی منجر شده و دشمنان اسلام و نظام ما از این بیداری ملت ها هراسناک هستند و از اینکه این نظام سرمشق و الگوی همه ملت ها شود، می ترسند.

حجت الاسلام میرزایی افزود: نظام اسلامی ما در سال ۵۷ همچون صدر اسلام، باطل را کنار زد و حق را به شایستگی جایگزین آن کرد.

مردم ولایت مدار املش در جریان راهپیمایی ۲۲بهمن با شعارهای مرگ برآمریکا، مرگ براسرائیل، هر حرکتی در جهان علیه نظام اسلامی ایران را محکوم کردند و تنفر خود را از استکبار جهانی فریاد زدند.

در پایان راهپیمایی قطعنامه ای در ۱۰ بند قرائت شد و راهپیمایان با تکبیر مفاد آن را تایید کردند./ایرنا

بنر-رانکوه-نیوز-ادامه-مطلب.

نظر دهید