چای شما

فرماندار املش:

تاریخ انتشار : ۴ مرداد ۱۳۹۷ در ۳:۰۴ ب.ظ , کد خبر:   69128
حرکت مدیران باید براساس سیاست‌های ابلاغی دولت تدبیر و امید باشد

فرماندار املش در مراسم آئین تودیع و معارفه رؤسای ادارات منابع طبیعی و تأمین اجتماعی شهرستان املش گفت: براساس وعده های انتخاباتی روحانی ریاست جمهوری مبنی بر انتخاب مدیران از بین جوانان و تأکید استاندار گیلان مبنی بر انتصاب جوانان در مناصب مدیریتی تاکنون توانسته ایم تعدادی از مدیران دستگاه های اجرایی از بین جوانان انتخاب نمائیم و در ادامه هم تلاش ما براین است که جوانان بیشتری را در پست های مدیریتی به کارگیری کنیم.

 

 

به گزارش رانکوه نیوز، محمودی خدمت صادقانه به مردم را فرصتی مغتنم برای مدیران در نظام جمهوری اسلامی دانست و تاکید کرد: فرصت خدمت صادقانه به مردم بسیار زودگذر است و اگر به دنبال هدفی غیر از رفع مشکلات مردم باشیم قطعا به بیراهه رفته ایم.

 

محمودی با بیان اینکه حرکت مدیران باید براساس سیاست‌های ابلاغی دولت تدبیر و امید باشد، افزود: همه ما باید براساس سیاست های تعیین شده از سوی دولت گام برداریم.

 

وی در ادامه با اشاره به اولویت رسیدگی به مشکلات اقتصادی مردم گفت: راهبرد سیاست‌های اقتصادی در استان و شهرستان، همان سیاست های اقتصاد مقاومتی است و تحقق اهداف  اقتصاد مقاومتی و رفع مشکلات معیشتی در شهرستان باید محور فعالیت های مدیران باشد.

 

رئیس شورای اداری شهرستان در پایان تأکید کرد : همواره گفته ام مدیران بایستی با مردم با خوشرویی و ملاطفت برخورد کنند از طرفی درب اتاق رؤسای ادارات همیشه باید به روی مردم باز باشد تا مردم بدون کمترین مانع با مدیران ملاقات کنند.

 

بنر-رانکوه-نیوز-ادامه-مطلب.

نظر دهید